fbpx

Trwa budowa Dino przy ulicy 1 Maja w Skarżysku-Kamiennej (ZDJĘCIA)

Dino ma już dwa markety w Skarżysku-Kamiennej, kolejny z nich powstanie przy ul. 1 Maja w sąsiedztwie z Powiatowym Urzędem Pracy. Prace przy budowie marketu rozpoczęły się w zeszłym tygodniu, aktualnie trwa rozbiórka starych budynków znajdujących się na działce, na której ma powstać market.

Na liście miejsc, do których można już aplikować do pracy, w sklepach sieci Dino pojawiło się już Skarżysko-Kamienna. Sieć poszukuje już pracowników do marketu w budowie, przy ulicy 1 Maja. Osoby chętne do pracy mogą znaleźć ofertę na stronie internetowej Dino, w zakładce "kariera" wyszukując odpowiedni sklep. kliknij tutaj lub pod numerem telefonu: 785-235-102

Dino to ogólnopolska sieć średniej wielkości marketów spożywczych zlokalizowanych w pobliżu miejsc zamieszkania klientów, które są czynne od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach od 6:00 do 23:001. Dino jest jedną z najszybciej rosnących sieci na całym rynku handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce i na koniec grudnia 2020 r. obejmowała 1 473 sklepów na terenie całego kraju.

Model biznesowy Grupy Dino łączy zalety formatu średniopowierzchniowych marketów dogodnie zlokalizowanych dla klientów z umiejętnością szybkiego otwierania nowych sklepów oraz atrakcyjnym asortymentem, na który składają się przede wszystkim markowe i świeże produkty w atrakcyjnych cenach.

Sklepy Dino oferują klientom ok. 5 tys. pozycji asortymentowych (tzw. SKU). Są to w większości produkty świeże oraz produkty pod znanymi markami – w tym pełna oferta artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych oraz drobnych produktów gospodarstwa domowego. Każdy sklep Dino posiada stoisko mięsne z obsługą, a wysokiej jakości mięsa i wędliny dostarczane są przez zakład mięsny Agro-Rydzyna.

Sieć logistyczna Grupy Dino oparta jest na pięciu centrach dystrybucyjnych w: Krotoszynie, Jastrowiu, Wolborzu, Rzeszotarach i Łobzie. Jej zasięg geograficzny umożliwia dostawy świeżych produktów do wszystkich sklepów sieci Dino w całym kraju we wszystkie dni w tygodniu.

Na koniec grudnia 2020 r. Grupa Dino zatrudniała 25,8 tys. osób.

Od kwietnia 2017 r. Spółka jest notowana na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Dino Polska S.A. jest spółką z dominującym polskim kapitałem.

1Pojedyncze sklepy są otwarte w krótszych niż standardowe godzinach, co związane jest z dostosowaniem ich funkcjonowania do lokalnych przepisów.


reklama


Spotted Media,  materiał prasowy Dino

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media