fbpx

Polecamy

SKSW Kyokushin-Karate z pięcioma medalami z Mistrzostw Polski Południowej (ZDJĘCIA)

13 marca 2021 w sobotę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie koło Olkusza odbywały się Mistrzostwa Polski Południowej i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

W turnieju wzięło udział około 300 zawodników z z całej Polski. Ja zwykle z medalami wróciła ekipa Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate, która zdobyła 6 medali w tym 2 złote, 2 srebrne i dwa brązowe.
To wspaniały wynik, biorąc pod uwagę bardzo mocną obsadę w każdej kategorii wagowej i wiekowej, to kolejna lekcja karate, podkreślił sensei Zbigniew Zaborski dumny z sukcesu swoich podopiecznych. Teraz będziemy przygotowywać się do turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy, które odbędzie się w Tarnowskich Górach 27 marca.

Medale w poszczególnych kategoriach wagowych zdobyli:

Złote medale w kumite zdobyli:
1. Albert Malik
2. Angelika Skorek

Srebrne medale w kumite zdobyli
1. Szymon Zych
2. Zuzanna Wiśniewska

Brązowy medal w kumite zdobyła:
1. Wiktoria Aleksandrowicz

Brązowy medal w kata zdobył:
1. Albert Malik

Kolejny już trzeci raz dziękujemy Pani Burmistrz Gminy Stąporków Pani Dorocie Łukomskiej za finansowe wsparcie tego wyjazdu. Nie zawiedliśmy myślę nikogo. Osobiście Dziękuję także rodzicom, opiekunom za pomoc i wsparcie, a zawodnikom za cudowną postawę na macie. Dziękuję Panu Jackowi Domagale za profesjonalną pomoc zarówno zawodnikom jak i wszystkim którzy tej pomocy oczekiwali. Jestem z Was bardzo dumny, jesteście nadzieją naszego miasta powiedział sensei Zbigniew Zaborski.

Po raz kolejny wspaniale zaprezentowaliśmy nasze miasto. 27 marca wyjeżdżamy do Tarnowskich Gór na turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy w Tibilisi Gruzja. Z naszego klubu wystartuje troje zawodników. Trzymajcie za naszych zawodników kciuki.

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, jedynym legalnym licencjonowanym klubie karate w naszym mieście serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpai Jacek Pastuszko, sensei Zdzisław Wojecieszek oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski. Wykonujemy wielką robotę na rzecz promocji naszego miasta. Mimo iż borykamy się z problemami lokalowymi, bo nie mamy własnego zaplecza i wsparcia politycznego to i tak dajemy radę.

W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate” można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media