fbpx

Polecamy

SKSW Kyokushin-Karate nie do pokonania w Przemyślu (ZDJĘCIA)

06 lutego 2021 w sobotę w hali sportowej w Przemyślu odbył się VIII Ogólnopolski Otwarty Turniej Karate-Kyokushin.

W turnieju wzięło udział ponad 120 zawodników z dziesięciu klubów z całej Polski. Ja zwykle nie zawiodła ekipa Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate, która zdobyła 19 medali oraz pięć miejsc tuż za podium. Albowiem na turnieju tym odbywały się walki o trzecie miejsce. Ścisłą kadra klubu wygrywała swoje walki przed czasem. Jedynie debiutanci z bardzo krótkim stażem treningowym musieli walczyć o trzecie miejsca. Bardzo krótki staż treningowy i debiut spowodował, że pięciu zawodników klubu musiało się zadowolić czwartymi miejscami. Pokazali jednak hart ducha i to, że są nadzieją klubu na przyszłość.

To kolejne wspaniałe doświadczenie, kolejna lekcja karate, podkreślił sensei Zbigniew Zaborski dumny z sukcesu swoich podopiecznych. Teraz będziemy przygotowywać się do Mistrzostw Polski Południowej oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbędą się w Bukownie w najbliższa sobotę.

Medale w poszczególnych kategoriach wagowych zdobyli:

Złote medale:
1. Albert Malik
2. Wiktoria Aleksandrowicz
3. Zuzanna Wiśniewska
4. Tymon Jedynak
5. Maja Oleksiak
6. Julia Aleksandrowicz
7. Wiktoria Sokół
8. Zuzanna Karpeta
9. Jakub Malik
10. Julia Domagał
11. Angelika Skorek

Srebrne medale zdobyli
1. Nikola Kurcbart
2. Jagoda Jedynak
3. Aleksandra Domagała
4. Jessica Skorek
5. Krystian Żmijewski
6. Kacper Karpeta

Brązowy medal zdobył:
1. Magdalena Rola
2. Szymon Zych

Czwarte miejsca zdobyli:
1. Michał Osóbka – debiutant
2. Aleksandra Sadza – j.w
3. Jakub Obara – pierwszy start
4. Antonina pastuszko
5. Bartek Zych

Zawodnicy klubu byli nie do pokonania punktowo jako drużyna znokautowała pozostałe kluby.

Po raz kolejny dziękujemy Pani Burmistrz Gminy Stąporków Pani Dorocie Łukomskiej za finansowe wsparcie tego wyjazdu. Nie zawiedliśmy myślę nikogo. Osobiście Dziękuję także rodzicom, opiekunom za pomoc i wsparcie, a zawodnikom za cudowną postawę na macie. Jestem z Was bardzo dumny, jesteście nadzieją naszego miasta powiedział sensei Zbigniew Zaborski.

Po raz kolejny wspaniale zaprezentowaliśmy nasze miasta. W najbliższa sobotę 13 marca wyjeżdżamy do Bukowna na Mistrzostwa Polski Południowej i na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików trzymajcie za naszych zawodników kciuki.

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, jedynym legalnym licencjonowanym klubie karate w naszym mieście serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpai Jacek Pastuszko, sensei Zdzisław Wojecieszek oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski. Wykonujemy wielką robotę na rzecz promocji naszego miasta. Mimo iż borykamy się z problemami lokalowymi, bo nie mamy własnego zaplecza i wsparcia politycznego to i tak dajemy radę.

W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate” można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate.
Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych al. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej codziennie od godziny 17.00 oraz do sekcji w Niekłaniu Wielkim, Skarżysku Kościelnym oraz w Wąchocku. Zapisy pod numerem telefonu: 601206812.


reklama


ZZ

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media