fbpx

Polecamy

Zakończył się Pierwszy Tydzień XXII Zimowej Akademii Karate (DUŻO ZDJĘĆ)

Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” od 04 stycznia 2021 prowadzi zajęcia sportowe z Mistrzami Polski przygotowujące do mistrzostw Polski w Zespole Szkól Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej.

Zajęcia trwają codziennie od godziny 11.00 do 13 i od 17.00 do 19.00, z których korzysta wiele dzieci i młodzieży. Treningi uatrakcyjniane są zabawami, grami, konkursami z nagrodami, a także spotkaniami z gośćmi. W pierwszym tygodniu ferii zimowych, zawodnicy SKSW „Kyokushin-Karate” prócz treningów na sali gimnastycznej, gier konkursów i zabaw mieli spotkanie z Panią Komisarz z Komendy Powiatowej Policji ze Skarżyska-Kamiennej, która przybliżyła dzieciom i młodzieży jak należy się zachowywać w stanie zagrożenia zdrowia i życia ludzkiego i jakie dzieci mają prawa i obowiązki.

Przybliżyła także problem narkomanii wśród dzieci i młodzieży zagrożenia z tego płynące oraz konsekwencje prawne. Na koniec prelekcji Pani Komisarz rozdała dzieciom odblaski oraz bransolety odblaskowe i sugerowała dzieciom aby je nosiły w celu poprawienia bezpieczeństwa własnego w czasie poruszania się po ulicach chodnikach. Na kolejnych treningach także nie brakowało gości. Albowiem na jednym z nich pokazał się wielokrotny Mistrz Polski w Boksie Pan Tomasz Miałkowski, który przybliżył dzieciom i młodzieży tajniki boksu i poprowadził profesjonalny trening bokserski, a pierwszy tydzień Zimowej Akademii Karate zakończył spektakl teatralny, Magic Show, spektakl iluzji w wykonaniu artysty Pana Ryszarda Goclona, który przez półtorej godziny bawił dzieci i młodzież swoim występem.

Na koniec spektaklu dzieci otrzymały prezenty w postaci różnych figurek wykonanych z balon. W ten sposób zwieńczono pierwszy tydzień Zimowej Akademii Karate z Mistrzami Polski, przygotowujący do Mistrzostw Polski w Karate Kyokushin. Sensei Zbigniew Zaborski apeluje do rodziców, opiekunów dzieci by odciągnęli dzieci od smartfonów, komputerów, gier komputerowych i wysłali je na trening sportowy nie koniecznie do niego, ale zachęca do uprawiania sportu, bo sport to najlepsze lekarstwo na wszelkie choroby.

Zajęcia w Zimowej Akademii Karate są BEZPŁATNE pod hasłem Trenuj z Mistrzami Polski. Trenuj do Mistrzostw Polski… tel. kontakt 601206812.


reklama


      

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media