fbpx

Polecamy

Zimowa Akademia Karatę SHINKYOKUSHIN

W nadchodzące ferie zimowe jednym ze sposobów na spędzenie czasu wolnego przez najmłodszych skarżyszczan będzie Zimowa Akademia Karate organizowana przez Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team.

W poniedziałek 04 stycznia o godzinie 11.00 w Zespole Szkół Technicznych przy ulicy Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej rozpocznie się 22-ga edycja Zimowej Akademii Karate, której organizatorem od już od ponad 21 lat jest sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski Prezes Skarżyskiego Klubu Sportów Walki, trener i inicjator tej formy wypoczynku dla dzieci i młodzieży z terenu miasta i okolic.

Zimowa Akademia Karate, podobnie jak jej siostra- Letnia Akademia Karate to imprezy sztandarowe Skarżyskiego Klubu Sportów Walki, które od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a jak będzie w tym roku?

Albowiem w Kraju panuje pandemia Coronowirusa czy dzieci będą mogły uczestniczyć w Zimowej Akademii Karate pytamy sensei Zbigniewa Zaborskiego pomysłodawcę tej formy spędzania czasu wolnego od zajęć szkolnych.

oczywiście , że tak mówi sensei Zbyszek. Dzieci będą mogły uczestniczyć z Zimowej Akademii Karate. Jest jednak warunek w godzinach dopołudniowych musi ich przyprowadzić dorosły opiekun dziecka. Jakie więc w obecnej sytuacji w kraju czekają na dzieci atrakcje?

Sensei Zbigniew Zaborski odpowiada… pierwszą wielką atrakcją jest fakt, że udział w akademii jest BEZPŁATNY może przyjść każdy bez względu na wiek i to gdzie do tej pory trenował czy też trenuje. Chcemy w ten sposób zachęcić dzieci do uprawiania sportu bo to najlepsze lekarstwo na wszelkie wirusy.

Na naszych zajęciach będzie wiele fajnych gier i zabaw oczywiście z nagrodami, będą wspaniali goście z najwyższej „półki” w sportach walki. Postaramy się wypełnić czas ferii dzieciom tak, aby uśmiech i radość nie znikała z ich twarzy. Zorganizujemy ognisko z pieczeniem kiełbasek, gdyby spadł śnieg mamy w planie kulig.

Niestety nie wyjedziemy na baseny, aquaparki, kina czy inne atrakcje, bo są pozamykane, ale gdyby w trakcie trwania akademii coś zostało otwarte na pewno z tego skorzystamy. Będzie wiele konkursów z nagrodami, będą także zajęcia sportowo-taneczne i akrobatyczne, oczywiście pod okiem profesjonalistów, zaproszonych przez sensei Zbigniewa Zaborskiego.

Sensei nie chciał zdradzić nazwisk, bo jak twierdzi to niespodzianka dla tych, którzy przyjdą na Zimową Akademię Karate. Na zakończenie odbędzie się wręczenie upominków, dyplomów i paczek mikołajkowych jak co roku. Serdecznie zapraszamy. Skarżyski Klub Sportów Walki posiada Licencję Polskiego Związku Karate, wielu zawodników klubu jest w kadrze Polski, a więc klub jest merytorycznie przygotowany do prowadzenia takich zajęć. Tel. zapisy 601206812.


reklama


SKSW

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media