fbpx

Polecamy

W piątek rusza lodowisko miejskie w reżimie sanitarnym

W piątek, 27 listopada nastąpi otwarcie sezonu 2020/21 na lodowisku miejskim im. M. Filipowskiego w Skarżysku – Kamiennej. Pierwsze wejście o godz. 10.00. Do godziny 16.30 wstęp na lodowisko będzie bezpłatny.

Prezydent miasta Konrad Kronig i Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Skarżyska - Kamiennej oraz okolic do korzystania z lodowiska miejskiego, które czynne będzie codziennie w godz. 8:00-21:30.

W pierwszym dniu (27 listopada, piątek) lodowisko będzie czynne od godziny 10.00 do 21.30 (ostanie wejście 20.30). Od godziny 17.30 wejście na lodowisko będzie płatne.

Już za kilka dni będzie można skorzystać z lodowiska miejskiego. Podobnie jak w latach poprzednich w dniu otwarcia pojeździmy za darmo, ale tylko do godziny 16.30. Tegoroczny sezon będzie inny niż poprzednie, w związku z pandemią koronawirusa będziemy musieli przestrzegać kilku zasad i wytycznych związanych z reżimem sanitarnym. Zwracamy się z prośbą o dostosowanie się do wymogów sanitarnych jakie będą obowiązywać na obiekcie lodowiska.

W budynku lodowiska (kasa, wypożyczalnia łyżew) we względu na ograniczenia może przebywać jedna osoba na 15 kwadratowych. Nie będzie możliwości przebywania na trybunach lodowiska osób, które nie mają wykupionego biletu. Wszyscy korzystający z lodowiska zobowiązani się opuścić trybuny lodowiska po zakończonej tercji w ciągu 10 minut.

Szafki na buty będą dostępne przy trybunach lodowiska (kaucja zwrotna 2 zł)


reklama


Cennik lodowiska nie ulega zmianie. W tym sezonie, podobnie jak w poprzednim obowiązuje kaucja za wypożyczenie łyżew ( 50 zł). Jest ona obowiązkowa i związana z wejściem w życie przepisów RODO. Jest możliwość wypożyczenia pod zastaw (prawo jazdy, dowód) ale tylko w przypadku wyrażenia zgody przez osobę wypożyczającą.

Na lodowisku miejskim im. M. Filipowskiego w Skarżysku - Kamiennej w sezonie 2020/2021 będą obowiązywały poniższe zasady:

OBOWIĄZUJE LIMIT OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH jednorazowo w obiekcie: lodowisko im. Mieczysława Filipowskiego - 150 osób

OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST i NOSA (maseczka, przyłbica).

PODCZAS PRZEMIESZCZANIA SIĘ PO OBIEKCIE – Klienci zobowiązani są do noszenia maseczek zakrywających usta i nos przed wejściem do obiektu, w kolejce do kasy, do wypożyczalni sprzętu, w szatni i podczas przemieszczania się w obiekcie. Na samej płycie lodowiska zaleca się również podczas jazdy na łyżwach zasłaniać usta i nos.

OBOWIĄZKOWA DEZYNFEKCJA RĄK – każda osoba na terenie obiektu zobowiązana jest do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt. Środki do dezynfekcji rąk znajdują się przy wejściu oraz w toaletach i szatniach.

ZACHOWANIE DYSTANSU SPOŁECZNEGO min. 1,5-2 m szczególnie podczas przebywania w kolejce przed obiektem, przy kasie, przy wypożyczalni i w szatni.

MCSiR Skarżysko-Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media