fbpx

Polecamy

SKSW Kyokushin-Karate ZABOREK-TEAM znowu triumfuje (ZDJĘCIA)

Tym razem zawodnicy Skarżyskiego Klubu sportów walki triumfowali na Międzynarodowym Turnieju Karate Carbon CUP 2020 w Jastrzębiu Zdrój, który odbył się w hali widowiskowo sportowej w sobotę 21 listopada 2020 w Jastrzębiu Zdrój. Turniej zgromadził 239 zawodników z ponad 30 klubów z całej Polski . Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Zaborek-Team reprezentowało 18 zawodników.

Perfekcyjna organizacja turnieju, wysoki poziom walk sportowych. Ekipa Zaborek-Team ponownie spisała się rewelacyjnie zarówno w kata jak i w kumite. Najlepszym zawodnikiem klubu, na tych zawodów został Albert Malik zdobywając dwa medale srebrny w kata i złoty w kumite. Wspaniale zaprezentowali się debiutanci jak Tymon Jedynak, który zdobył złoty medal w kumite, czy Michał Osóbka, zdobywając  srebrny medal, Jagoda Jedynak brązowy medal, a drużyna zajęła pierwsze miejsce na podium.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za wspaniałą postawę, rodzicom za opiekę. Jackowi Domagale z profesjonalizm w prowadzeniu zawodników na matę i podczas walk Osu

Jest to kolejny sukces Skarżyskiego Klubu Sportów Walki. Następnym wyjazdem zawodników Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” będzie wyjazd na Mistrzostwa Wielkopolski w sobotę 28 listopada 2020, które odbędą się w Kole.

Medale zawodników SKSW ZABOREK-TEAM w KUMITE

Złote medale:

 1. Albert Malik
 2. Wiktoria Sokół
 3. Tymon Jedynak

Srebrne medale:

 1. Olaf Piwowarczyk
 2. Wiktoria Aleksandrowicz
 3. Angelika Skorek
 4. Michał Osóbka

Brązowe medale

 1. Jagoda Jedynak
 2. Magda Rola
 3. Aleksandra Domagała
 4. Maciej Kątek
 5. Antonina Pastuszko

Medale zawodników SKSW ZABOREK-TEAM w KATA

 1. Albert Malik srebrny medal

DRUŻYNOWO

SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team – I miejsce

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, serdecznie  zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpai Jacek Pastuszko, sensei Zdzisław Wojciieszek oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski. Jesteśmy jedynym skarżyskim klubem karate, który mimo pandemii Koronawirusa godnie reprezentuje nasze miasto w oczach całej Polski. Wykonujemy wielką robotę na rzecz naszego miasta promując miasto gdzie się da. Mimo iż borykamy się z problemami lokalowymi, mamy wielu oponentów i sceptyków  to i tak dajemy radę.

W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate” można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz  TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media