fbpx

Polecamy

Trwają zgłoszenia wolontariuszy do 29 Finału WOŚP!

Sztab WOŚP #299 przy Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, ogłasza rekrutację online wolontariuszy na 29. finał WOŚP 10.01.2021r.

Każdy wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony: https://iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego.

Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza. O formie kontaktu decyduje sztab - zalecany kontakt pośredni np: online.

Rekrutujemy tylko chętnych z naszego miasta/powiatu.

Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone. https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ 

Adres sztabu:
Miejskie Centrum Kultury, ul. Słowackiego 25, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Szef Sztabu Rafał Kamiński tel.: 882 150 741; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dodatkowy kontakt: Katarzyna Tambor tel: 41 25 31 482 wew. 120; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MCK Skarżysko-Kam.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media