fbpx

Polecamy

Ruszyły zapisy do HALPN 2020/21

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej zaprasza chętne drużyny amatorskie do udziału w rozgrywkach Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezon 2020/2021.

Długo zastanawialiśmy się czy organizować kolejną edycję rozgrywek HALPN. W dobie pandemii koronawirusa jest to trudne przedsięwzięcie jednak zachowując wszelkie wymogi związane z reżimem sanitarnym i bezpieczeństwem wierzymy, że uda nam się wspólnie przeprowadzić całe rozgrywki. Czy tak będzie zależy tylko od Was.

Tegoroczna edycja rozgrywek na pewno będzie inna. Wiąże się to z zasadami jakie obowiązują na hali sportowej i podczas wydarzeń sportowych. Każdy z uczestników ligi zobowiązany będzie do dezynfekcji rąk przed wejściem na halę oraz zasłonięcia ust i nosa. Rozgrywki odbywać się będą bez udziału publiczności, zawodnicy po zakończonym meczu będą musieli opuścić halę.

Trwają ustalenia co do szatni, jest propozycja, żeby drużyny przebierały się na trybunach ( w wyznaczonych sektorach).

Rozgrywki HALPN mogą być w każdej chwili zawieszone lub odwołane. Może to być spowodowane obostrzeniami ze strony rządu lub w związku z wprowadzeniem narodowej kwarantanny.

Jeśli uczestnicy rozgrywek HALPN nie będą przestrzegać zasad bezpieczeństwa i ignorować zalecenia obsługi hali i organizatorów rozgrywek Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji jako organizator rozgrywek może zawieść rozgrywki lub odwołać w każdej chwili.

Rozpoczęcie rozgrywek w hali przy ul. Sienkiewicza 34 planowane jest na dzień 6 grudnia 2020 (niedziela).

Tak jak w zeszłych sezonach rozgrywki toczyć się będą w niedzielę. System rozgrywek i ewentualny podział na ligi zostanie ustalony w późniejszym terminie (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn ). Planujemy rozgrywki I i II ligi oraz ligę Oldboyów.


reklama
Drużyny mogą zgłosić 12 zawodników. Istnieje możliwość wpisania na listę zgłoszeniową max.18 zawodników, którzy mogą występować w rozgrywkach. Jednak organizator w przypadku zajęcia przez drużynę miejsc 1-3 zapewnia nagrody rzeczowe tylko dla 12 zawodników.

Termin zgłoszeń (druki poniżej) upływa z dniem 27.11.2020 r., opłata startowa wynosi 700 złotych, płatna w dwóch ratach, opłata w lidze Oldboyów - 720 złotych (opłata może ulec zmianie, w zależności od ilości zgłoszonych drużyn).

Szczegóły w poniższym regulaminie.

Równolegle z HALPN, podobnie jak w zeszłym planujemy zorganizować rozgrywki Oldboyów +35. Zainteresowane zespoły prosimy o zgłaszanie się na załączonym druku do MCSIR Skarżysko - Kamienna również do dnia 27.11.2020r. Organizator ligi Oldboyów może zrezygnować z rozgrywek U-35 jeśli nie zgłosi się minimalna liczba drużyn.

Zgłoszenia przyjmowane będą tylko drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 797 112 002 (należy wysłać tylko wypełniony druk zgłoszenia, oświadczenia należy dostarczyć przed pierwszym meczem).

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin HALPN

Regulamin U-35

Oświadczenia zawodników

Oświadczenia RODO

MCSiR Skarżysko-Kam.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media