fbpx

Polecamy

Robert Dąbrowski kończy Mistrzostwa Polski Rallycross na podium!

W minioną sobotę i niedzielę na torze w Słomczynie odbyła się ostatnia rudna tego wyjątkowego sezonu. Zmagania kierowców MPRC zostały skrócone do czterech rund, a ta finałowa musiała się obyć bez udziału publiczności.

Robert Dąbrowski nie zamierzał jednak zawieść swoich kibiców, którzy tym razem śledzili zawody online. Po pierwszym dniu kwalifikacji zajmował 2 pozycję w grupie i w klasie. W niedzielnych startach nie tylko utrzymywał się w czołówce, ale także w Q4 i półfinale grupy SN wyprzedził konkurentów, kończąc przejazd na pierwszej pozycji.

Nie odpuszczał tempa również w przejazdach finałowych. Finał klasy SN-2000 zakończył na 2 miejscu, a finał grupy SN na zaszczytnym 3 miejscu, co oznacza, że Robert zamknął ostatnią rundę MPRC 2020 z dwoma pucharami w dłoniach. Tak komentuje zmagania na torze ostatnich tygodni:

„Ten nietypowy sezon utwierdził mnie w przekonaniu, że warto walczyć. Po poważnej awarii silnika, która uniemożliwiła mi start w 3. rundzie, wróciłem na tor jeszcze bardziej zdeterminowany. Efekty tej determinacji trzymam teraz w rękach. I jestem przekonany, że to nie koniec. Mam wielką nadzieję, że w przyszłym sezonie odbędzie się więcej rund – ja będę na torze, bo dla mnie walka o złoto jeszcze trwa.
Tymczasem dziękuję za sezon 2020 teamowi serwisowemu Automax i mojej ekipie kibiców, którzy nieustannie mnie wspierali!”.


reklama


  

materiał prasowy

2 komentarzy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media