fbpx

Polecamy

NA ŻYWO: W Skarżysku trwa kolejny protest sprzeciwiający się wyrokowi TK. Kierowcy trąbią i blokują ulice miasta Wyróżniony

W poniedziałkowy wieczór spod Przychodni Kolejowej wyruszył samochodowy protest, sprzeciwiający się zaostrzeniu przepisów aborcyjnych w Polsce.

Kolumna samochodów przeniosła się później na osiedle Milica i Metalowiec. Kierowcy jeżdżą ulicami miasta, używają klaksonów.

Więcej informacji i zdjęć wkrótce.

WS

2 komentarzy

 • Odinn
  Odinn wtorek, 27 październik 2020 08:00 Link do komentarza

  Może mi ktoś powiedzieć jak ma pomóc tej sprawie trąbienie po nocy (22:30) .Większość ludzi jednak idzie następnego dnia do pracy. Zakłócacie spokój. Robicie tylko trzodę.Popieram ideę , ale środki są słabe. A co robiły rejestracje z WaSZyngtonu? To te pajace ze wsi , którzy ćpają koło placu Staffa a Policja ma to w d..pie Ta patologia przyjezdna z Szydłowca też tam była. To nie służy dobrze sprawie.

  Raportuj
 • Odinn
  Odinn wtorek, 27 październik 2020 07:57 Link do komentarza

  Może mi ktoś powiedzieć jak ma pomóc tej sprawie trąbienie po nocy (22:30) .Robicie tylko trzodę. A co robiły rejestracje z WaSZyngtonu? To te pajace ze wsi , którzy ćpają koło placu Staffa a Policja ma to w d..pie Ta patologia przyjezdna z Szydłowca też tam była. To nie służy dobrze sprawie.

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media