fbpx

Polecamy

14 medali SKSW Kyokushin-Karate na Sendomiria CUP 2020 w Sandomierzu (ZDJĘCIA)

24 października 2020 w sobotę  w hali Miejskiej w Sandomierzu odbył się ogólnopolski turniej karate Sendomiria CUP 2020, który zgromadził 137 zawodników z 11 klubów z całej Polski.

W turnieju tym wzięli udział także zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team w ilości 15 osób, którzy pokazali się z  bardzo mocnej strony zdobywając 14 medali indywidualnych, a drużyna skarżyska nie miała sobie równych zdobywając najwięcej medali.

Nawet debiutanbtka Aleksandra Sadza, która ma za sobą krótki staż treningowy (od września)  nie zawiodła zdobywając piąte miejsce tuż za podium medal i Mistrzostwo Polski w kategorii junior do 65 kg. Rewelacyjnie się także spisał kolejny debiutant Olaf Piwowarczyk, który wygrał trzy walki przed czasem by w finale ulec swojemu klubowemu koledze Igorowi Rondosiowi.

To kolejny udział Skarżyskiego Klubu Sportów Walki w dobie pandemii Koronawirusa i odniesiony kolejny wielki sukces. Następnym wyjazdem zawodników Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” będzie wyjazd do Bielska Białej na turniej karate o puchar Beskidów.

Złote medale zdobyli:

 1. Wiktoria Aleksandrowicz
 2. Maja Oleksiak
 3. Zuzanna Wiśniewska
 4. Mikołaj Rondoś
 5. Szymon Zych
 6. Igor Rondoś
 7. Julia Domagała

Srebrne medale zdobyli:

 1. Wiktoria Sokół
 2. Antonina Pastuszko
 3. Olaf Piwowarczyk

Brązowe medale zdobyli:

 1. Julia Aleksandrowicz
 2. Jagoda Jedynak
 3. Tymon Jedynak
 4. Aleksandra Domagała

SKARŻYSKI KLUB SPORTÓW WALKI „KYOKUSHIN-KARATE” NAJLEPSZĄ DRUŻYNA TURNIEJU

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, serdecznie  zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk,  senpai Jacek Pastuszko, sensei Zdzisłąw Wojecieszek oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski. Jesteśmy jedynym skarżyskim klubem karate. Wykonujemy wielką robotę na rzecz naszego miasta promując go gdzie się da. Mimo iż borykamy się z problemami lokalowymi to i tak dajemy radę.

W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate” można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz  TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.


reklama


ZZ

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media