fbpx

Polecamy

Golf w rowie. Finał przejażdżki po narkotykach?

Nawet 2 lata pozbawienia wolności może grozić 41-latkowi ze Skarżyska, który podejrzewany jest o kierowanie volkswagenem pod wpływem narkotyków. W nocy z soboty na niedzielę na ulicy Paryskiej zakończył on przejażdżkę w przydrożnym rowie. Badania narkotestem wykazały w organizmie mężczyzny amfetaminę.

W niedzielny poranek policjanci skarżyskiej drogówki pojechali na ulicę Paryską. Ze zgłoszenia wynikało, że w rowie znajduje się uszkodzony volkswagen golf. Mundurowi ustalili, że właścicielem auta jest 41-letni skarżyszczanin. W trakcie usuwania pojazdu z rowu na miejsce przyszedł jego właściciel. Przekazał funkcjonariuszom, że w nocy kierując golfem wjechał do rowu.


reklama


Przyczyną kolizji miały być niesprawne hamulce. Stróże prawa przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu. Badanie wykazało, że jest trzeźwy. Skarżyszczanin był jednak bardzo pobudzony, wiec poddano go testowi na zawartość narkotyków. Okazało się, że w organizmie 41-latka znajduje się najprawdopodobniej amfetamina. Pobrano mu krew do badań. Dodatkowo wyszło na jaw, iż mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania.

Za kierowanie samochodem pod wpływem substancji odurzających, bądź psychotropowych grozi do 2 lat więzienia.

Opr. JG

Źródło: KPP w Skarżysku - Kamiennej

1 komentarz

  • Odinn
    Odinn wtorek, 27 październik 2020 08:06 Link do komentarza

    niech policjanci ruszą d..py na plac Staffa i przetrzepią pojazdy tych co tam przestają po nocach. Wynik będzie i premia . Polecam rejestracje WSZ...

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media