fbpx

Polecamy

PMP Skarżysko z Pucharem Ligi ATP (ZDJĘCIA)

W niedzielę, 18 października na boisku Orlik przy ul. Sienkiewicza odbył się Finał Pucharu Ligi ATP, w którym zmierzyły się drużyny PMP Skarżysko i Toolmex-Truck, lepszą z nich okazałą się ta pierwsza pokonując w finale 4:3 ekipę Toolmexu.

Po pierwszych 25 minutach nic nie wskazywało na zwycięstwo PMP Skarżysko. Ekipa Toolmexu na przerwę schodziła z prowadzeniem 2:1 i pewnie kontrolowała grę, jednak w drugiej połowie PMP Skarżysko szybko odrobiło straty i to oni cieszyli się ze zwycięstwa w pucharze ligi, pokonując ekipę Toolmex Truck 4:3

PMP Skarżysko 4:3 (1:2)  Toolmex-Truck

Bramki dla PMP zdobyli:Kamil Kępa -2, Adrian Kocia -1, Mikołaj Piórkowski -1. Bramki dla Toolmex Truck zdobyli: Kamil Mosiołek -2, Łukasz Jezierski-1
Kartki: Łukasz Jezierski - czerwona, Maciej Gąska - żółta