fbpx

Polecamy

SKSW Kyokushin-Karate ponownie najlepszy w ogólnopolskim turnieju karate Skarżysko - Kamienna Cup 2020 sukces (DUŻO ZDJĘĆ)

17 października 2020 w sobotę  w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji miał odbyć się Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokyshinkai Skarżysko-kamienna CUP 2020. Jednak ze względu na fakt, że miasto jest w czerwonej strefie pandemii Koronawirusa. Organizatorzy zmienili rangę turnieju na turniej ogólnopolski bez udziału publiczności oraz bez zawodników zagranicznych.

Turniej ten mimo panującej  pandemii zgromadził dość liczną ekipę zawodników i zawodniczek z całej Polski, a między innymi zawodników z takich klubów jak:

 1. Klub Karate Kyokushin Shiro – Kielce
 2. Klub Sportów i Sztuk Walk – Turek
 3. MKS KK Radzymin
 4. Najduch Dojo – Katowice
 5. Podlaski Klub Sportowy „Na Szczyt” – Białystok
 6. Sandomierski Klub Karate – Sandomierz
 7. Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate – Skarżysko- Kamienna
 8. Starachowicki Klub Karate Kyokushin – Starachowice
 9. Śląski Klub Karate i Kick Boxingu – Lubsza
 10. Wielkopolski Klub Kyokushin-Karate – Malanów
 11. Akademia Sztuk Walki Pappon Team - Tarnów Opolski
 12. Klub Sportów Walki Bushi – Józefów
 13. Bartoszycki Klub Karate – Bartoszyce
 14. Lidzbarski Klub Karate – Lidzbark Warmiński
 15. Bydgoski Klub Karate – Bydgoszcz
 16. Ostrołęcki Klub Karate – Ostrołęka
 17. Tarnowski Klub Karate Kyokushin -Tarnów

Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team podobnie jak roku ubiegłym byli nie do pokonania, wygrywali w walkach indywidualnych wygrali także w punktacji drużynowej i punktacji medalowej, a Julia Domagała została wybrana przez kapitułę sędziów najlepszą zawodniczką turnieju.

SKSW „Kyokushin-Karate” ogólnie zdobył 15 medali w tym 8 medali złotych, 3 medale srebrne i 4 medale brązowe oraz złoty medal Drużynowy.

Złote medale zdobyli:

 1. Albert Malik
 2. Angelika Skorek
 3. Aleksandra Domagała
 4. Wiktoria Sokół
 5. Zuzanna Wiśniewska
 6. Julia Domagała
 7. Olaf Piwowarczyk
 8. Igor Rondoś

Srebrne medale zdobyli:

 1. Maja Oleksiak
 2. Szymon Zych
 3. Wiktoria Aleksandrowicz

Brązowe medale zdobyli:

 1. Julia Aleksandrowicz
 2. Jagoda Jedynak
 3. Maciej Kątek
 4. Cyprian Sękowski

Drużynowo

 1. SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek_Team
 2. MKK Radzymin
 3. KK Bartoszyce

Kolejny planowany start zawodników SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team jest udział w Turnieju Sendomiria CUP 2020 w Sandomierzu, który ma się odbyć 24 października w Sandomierzu.

W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate” można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz  TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.


reklama


1 komentarz

 • Zaborek
  Zaborek niedziela, 18 październik 2020 17:29 Link do komentarza

  Gdy emocje już opadną, Jak po wielkiej bitwie kurz, Gdy nie można mocą żadną, Wykrzyczanych cofnąć słów, pora na podziękowanie: Z całego serca Zarząd Skarżyskiego Klubu Sportów Walki Kyokushin-Karate Dziękuje rodzicom opiekunom za wyrażenie zgody na udział w VI Międzynarodowym Turnieju Karate Shinkyokushinkai Skarżysko-kamienna CUP 2020, który w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa przybrał formę turnieju Krajowego. Dziękuje Panu Prezydentowi Konradowi Kronigowi za wielkie wsparcie i odwagę i wydanie zgody na zorganizowanie tego turnieju , Dziękuje wszystkim Kierownikom ekip, które do nas przyjechały, a było ich 18 z tereu całej Polski. Dziękuje firmie Wtórpol Pana Leszka Wojteczka za finansowe wsparcie turnieju firmie MPWiK , firmie Hektor Sport Dariusza Jęcka, Staroście powiatowemu Panu Arturowi Berusowi, Panu Piotrowi Ziółkowskiemu, Urzędowi miasta. Dziękuję wszystkim także mojemu dobremu Koledze Wojtkowi Kurkowi i wszystkim, którzy przyczynili się do odniesienia sukcesu organizacyjnego i sportowego. Bo taki chyba odnieśliśmy. Mimo iż mieliśmy wielu przeciwników jednak udało się przeprowadzić turniej z zachowaniem reżimu sanitarnego zwieńczony wspaniałym sukcesem klub nasz obronił tytuł drużynowego mistrza z ubiegłego roku. Dziękujemy zawodnikom za odniesiony sukces. Bardzo dziękujemy także Shihan Remigiuszowi Karpińskiemu Prezesowi PFKS, Tomaszowi Kęcko za cudowne prowadzenie turnieju. Bardzo dziękuję redakcji Spotted Skarżysko za niepowtarzalną fotorelację z turnieju. Z całego serca wszystkim, wszystkim. Do zobaczenia za rok.

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media