fbpx

Polecamy

Pracownik Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej zakażony koronawirusem Wyróżniony

W niedzielę, 4 października jeden z pracowników Urzędu Miasta otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa w swoim organizmie. Sanepid podejmie decyzję, które osoby mają udać się na 10 dniową kwarantanne.

Informujemy, że w związku z potwierdzeniem przypadku zachorowania na COVID-19 u jednego z pracowników Urzędu Miasta, bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miasta zostaje ograniczona do odwołania. Petenci obsługiwani będą tylko przez Biuro Obsługi Interesanta. Przypominamy o możliwości załatwienia wielu spraw telefonicznie oraz za pośrednictwem internetu:

– mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),
– przez platformę ePuap,
– za pośrednictwem portalu obywatel.gov.pl.

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Biurem Obsługi Interesanta pod nr telefonu 41 25 20 100, 41 25 20 101.

Zgodnie z decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, kilku pracowników Urzędu Miasta, którzy mieli bezpośredni kontakt z osobą zarażoną, zostało skierowanych na kwarantannę. Na kwarantannie przebywa również Prezydent Miasta, który swoje obowiązki związane z zarządzaniem miastem wykonuje zdalnie.


reklama
Spotted Media
I.Szwagierek/UM Skarżysko-Kamienna/

foto: Skarzysko.info

1 komentarz

  • TSK
    TSK poniedziałek, 05 październik 2020 17:11 Link do komentarza

    Czemu rodziny osoby, która oczekuje na test porusza się swobodnie po zgrupowaniach (szkoła, kościół, itp.)? Rodzina "osoby dodatniej" przebywa na kwarantannie, a co z klasą dzieci, współpracownikami małżonków, czemu nikt nie nakłada kwarantanny, nie testuje skoro te osoby jeszcze dzień wcześniej miały kontakt z innymi osobami?

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media