fbpx

Polecamy

Władze Powiatu Skarżyskiego i Gminy Suchedniów gratulowały międzynarodowego sukcesu Klubowi Sportowemu Global Pharma Orlicz 1924

Klub Sportowy Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów został finalistą tegorocznej edycji Europejskiego Pucharu TT-Inter Cup. Prezentacja zwycięskiego pucharu miała miejsce w czwartek, 1 października w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej. Uczestniczyli w niej przedstawiciele zarządu powiatu - starosta Artur Berus i członek zarządu Tadeusz Bałchanowski przedstawiciele samorządu miasta i gminy Suchedniów - burmistrz Cezary Błach i jego zastępca Dariusz Miernik oraz prezes Klubu Maciej Glijer

Starosta Artur Berus składając w imieniu władz samorządu powiatu skarżyskiego na ręce prezesa Klubu gratulacje i życzenia dalszych sukcesów, pokreślił, że osiągnięcia drużyny na arenie międzynarodowej to znakomita promocja naszego powiatu.

- Dziś drużyna KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów jest w pierwszej lidze, wierzę, że niedługo będzie w super lidze. Klub sezon rozpoczął bardzo dobrze, bo każdy mecz wygrał – mówił starosta zapraszając jednocześnie kibiców i mieszkańców powiatu na mecz ligowy, który zostanie rozegrany już w najbliższą sobotę, 3 października o godzinie 16:00. W meczu drużyna suchedniowskiego klubu zmierzy się z drużyną UKS Villa Verde Olesno. Podczas sobotniego meczu będzie można także obejrzeć zdobyty przez Orlicz zwycięski puchar TT-Inter Cup, który po meczu na jakiś czas zagości w gabinetach zarówno Starosty Skarżyskiego jak i Burmistrza Suchedniowa.

Gratulacje i podziękowanie za wybitne osiągnięcie przekazał także imieniu własnym i mieszkańców gminy burmistrz Suchedniowa Cezary Błach.

Swojego zadowolenia z otrzymanego pucharu nie kryje także prezes Klubu Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów Maciej Glijer.

- Bardzo się cieszymy z otrzymanego pucharu. Jest to dla nas niebywała rzecz, bo my jesteśmy bardzo młodym, sześcioletnim klubem, a zaledwie 4 lata działamy w tenisie stołowym. To ogromny sukces – mówił prezes. – Za to bardzo dziękuję przede wszystkim zawodnikom, ale nie mogę zapomnieć o panu Staroście i panu Burmistrzu. Bez ich wsparcia nie udałoby nam się zrealizować tego celu. Pomoc jaka płynie ze starostwa i urzędu miasta w Sucheniowie jest bardzo znacząca. Jeśli ta współpraca będzie nadal to na pewno wynik sportowy też – dodał prezes Glijer zaznaczając, że klub starał się mocno promować nasz region w Europie. Loga klubu oraz obu samorządów zostały wyeksponowane na meczu w Stuttgardzie.


reklama


J.Jagiełło/Powiat Skarżyski

1 komentarz

  • Kibic
    Kibic poniedziałek, 26 październik 2020 22:39 Link do komentarza

    Naprzód Jędrzejów rządzi !!! Oni przegrali z juniorami Korony Kielce tylko 2:9 :)

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media