fbpx

Polecamy

41-letnia kobieta zatrzymana za kradzież z włamaniem

Nawet 10 lat za kratkami spędzić może 41-letnia mieszkanka Skarżyska-Kamiennej. Kryminalni ustalili, że brała ona udział we włamaniu do mieszkania na jednym z miejskich osiedli. Łupem kobiety i jej ustalonego już kompana padł telewizor warty 1000 złotych, pieniądze w kwocie 1000 złotych i…butla gazowa.

Na początku września do skarżyskiej jednostki policji zgłosił się mieszkaniec miasta i zawiadomił, że ktoś włamał się do jego mieszkania. Pokrzywdzony wskazał, że utracił 1000 złotych, telewizor i butlę gazową. Straty oszacował na kwotę przekraczającą 2000 złotych. Sprawą zajęli się kryminalni, którzy ustalili, że związek ze sprawą ma 41-letnia skarżyszczanka. W czwartek podejrzewana trafiła za kratki i usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznała. Policjanci wiedzą, kto towarzyszył kobiecie w dokonaniu przestępstwa. To 35-latek przebywający aktualnie w areszcie. Funkcjonariusze będą ustalać, co stało się ze skradzionym mieniem.

Za popełnienie tego rodzaju przestępstwa sprawcom grozi nawet 10-letni pobyt w więziennej celi, niekoniecznie wyposażonej w telewizor.


reklama


JG / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media