fbpx

Polecamy

Śmiertelne potrącenie. Policja prosi o pomoc świadków

W poniedziałek przed godziną 21 na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Wielka Wieś w gminie Wąchock doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem srebrnego koloru potrącił rowerzystę i odjechał z miejsca zdarzenia. 20-latek biorący udział w zdarzeniu w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach proszą o pomoc świadków zdarzenia, do którego doszło w dniu 21 września 2020 roku kilkanaście minut przed godziną 21 na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Wielka Wieś w gminie Wąchock. W zdarzeniu brał udział rowerzysta, który w wyniku potrącenia przez pojazd koloru srebrnego poniósł śmierć na miejscu. Natomiast kierujący samochodem odjechał z miejsca zdarzenia.


reklama


Starachowiccy policjanci prowadzą czynność zmierzające do ustalenia danych osobowych kierującego samochodem.

Poszukiwany pojazd był koloru srebrnego. Policja poszukuje osób, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają wiedzę mogącą przyczynić się do ustalenia jego przebiegu. Szczególnie o kontakt proszone są osoby mające w samochodzie zainstalowaną kamerę i przejeżdżały w tym czasie drogą krajową nr 42 w gminie Wąchock w miejscowości Wielka Wieś. Można stawić się osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Starachowicach przy al. Armii Krajowej 27 lub telefonować na całodobowe numery telefonów 47 8043 200, 47 8043 205 i 112.

Opr. PK

Źródło: KPP w Starachowicach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media