fbpx

Polecamy

Po raz kolejny odpowie za posiadanie narkotyków

Po raz kolejny odpowie za posiadanie narkotyków Po raz kolejny odpowie za posiadanie narkotyków

O posiadanie narkotyków podejrzewany jest 27-letni skarżyszczanin. Mężczyzna trafił do aresztu, po tym jak policjanci znaleźli u niego substancję psychotropową MDMA, amfetaminę i marihuanę. Dziś zatrzymany został objęty policyjnym dozorem. Grozić mu może nawet 10-letni pobyt w więzieniu.

W środowy wieczór dyżurny skarżyskiej jednostki policji otrzymał anonimowe zgłoszenie. Z jego treści wynikało że na klatce schodowej w jednym z osiedlowych bloków, siedzi nagi mężczyzna okryty kocem i dobija się do piwnicznych drzwi. Kiedy policjanci dotarli na miejsce zastali miejscowego 27-latka, który chciał dostać się piwnicy. Kontakt z nim był utrudniony. Funkcjonariusze sprawdzili pomieszczenie piwniczne, w którym 27-latek miał uprzednio przebywać. Ujawnili tam rozsypany na stole biały proszek, susz roślinny i tabletki z logiem czaszki.

Właściciel substancji trafił do szpitala, a następnie do policyjnego aresztu. Wstępne badana zabezpieczonych środków wykazały, że 20 sztuk tabletek zawiera substancję psychotropową MDMA. Biały proszek wstępnie zakwalifikowano jako amfetaminę w ilości około 5 gramów, zaś susz roślinny jako marihuanę w ilości około 8 gramów. Zatrzymany mężczyzna był już przeszłości notowany za przestępstwo narkotykowe.

Dziś skarżyszczanin stanął przed obliczem prokuratora, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości zabronionych środków. Zastosowano wobec niego policyjny dozór i poręcznie majątkowe. Za powyższe przestępstwo grozi wysoka kara - nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media