fbpx

Polecamy

Zaprzysiężenie Komendanta Powiatowego Policji w Skarżysku-Kamiennej

Dziś w sali konferencyjnej skarżyskiej komendy policji odbyła się uroczystość objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Skarżysku-Kamiennej. W obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach nadinsp. Pawła Dzierżaka ze sztandarem jednostki przywitał się mł. insp. Tomasz Jarosz.

O godzinie 9.30 w sali konferencyjnej skarżyskiej jednostki policji odbyła się uroczysta zbiórka. W obecności zwierzchnika świętokrzyskiej policji nadinsp. Pawła Dzierżaka, władz samorządowych oraz funkcjonariuszy i pracowników cywilnych jednostki, stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Skarżysku-Kamiennej uroczyście objął mł.insp. Tomasz Jarosz. Życzenia i gratulacje awansu złożyli komendantowi Starosta Skarżyski Artur Berus, Zastępca Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Andrzej Brzeziński oraz zebrani policjanci i pracownicy skarżyskiej komendy.

Mł. Insp. Tomasz Jarosz jest doświadczonym stróżem prawa. Służbę w Policji rozpoczął na początku 1995r. w Warszawie. Następnie zajmował stanowiska m.in. Specjalisty w Zespole Prewencji Kryminalnej i Profilaktyki Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, Naczelnika Wydziału Patrolowo-Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, Komendanta Komisariatu Policji I w Kielcach, Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Końskich. Ostatnio pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, zaś od 1 lipca tego roku pełnił obowiązki szefa skarżyskich policjantów. Po pozytywnej weryfikacji w Biurze Nadzoru Wewnętrznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administarcji mł. insp. Jarosz został z dniem 27 sierpnia 2020r. powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Skarżysku-Kamiennej.


reklama


Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko – Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media