fbpx

Polecamy

Oficjalne zakończenie 11. edycji Letniej Akademii Karate (DUŻO ZDJĘĆ)

W środę, 26 sierpnia w Zespole Szkół Technicznych im. Armii Krajowej w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Tysiąclecia odbyło się oficjalne zakończenie 11 edycji Letniej Akademii Karate. Kolejną edycję udało się zrealizować dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Skarżysku-Kamiennej, MPWiK w Skarżysku-Kamiennej oraz sponsorów. Akademia została zorganizowana przez sensei Zbigniewa Zaborskiego - Skarżyski Klub Sportów Walki. 

Ponad 90 osób uczestniczyło w tegorocznej 11. już edycji Letniej Akademii Karate. Sensei Zbigniew Zaborski – organizator wydarzenia – jak zwykle wypełnił im czas licznymi wycieczkami, zajęciami sportowymi i innymi atrakcjami. W minioną środę akademia oficjalnie została zakończona, ale jej uczestnicy wezmą jeszcze udział w czwartkowej  wycieczce do parku wodnego Suntago Park Mszczonów.

W tym roku w programie Letniej Akademii organizator zapewnił wycieczki do Parki Wodnego w Krakowie, do Jump City w Warszawie, wycieczka do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze oraz do Suntagu Park Mszczonów. 

W przerwach między wycieczkami odbywały się gry, zabawy, konkursy, oraz konkurencje sportowe. W programie znalazły się również niespodzianki.

Przypomnijmy, że Akademia Karate odbywa się dwa razy do roku – edycja zimowa w ferie i edycja letnia w wakacje. Urząd Miasta wspiera organizację akademii finansowo. Dzięki temu i dzięki zaangażowaniu Zbigniewa Zaborskiego dzieci i młodzież mogą korzystać z licznych atrakcji - biorą udział nie tylko w zajęciach sportowych, ale również wyjeżdżają na wycieczki.

Podczas oficjalnego zakończenia akademii Zbigniew Zaborski podziękował wszystkim uczestnikom i ich rodzicom, że pomimo pandemii tak licznie wzięli udział w tegorocznej edycji Akademii. Sensei podziękował Prezydentowi Miasta Konradowi Kroningowi, MPWiK, Grzegorzowi Miernikowi i Urzędowi Gminy w Skarżysku Kościelnym. 

Na zakończenie XI edycji Letniej Akademii Karate uczestnicy otrzymali symboliczne nagrody, dyplomy oraz słodycze.


reklama


WS foto: Marek Sikora 

1 komentarz

 • Zaborek
  Zaborek czwartek, 27 sierpień 2020 19:19 Link do komentarza

  Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz, gdy nie można mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów, czy w bezsilnej złości łykając żal dać się powalić, czy się każdą chwilą bawić pora na podziękowania:
  Z całego serca Dziękuję rodzicom opiekunom za powierzenie mi swoich dzieci, za zaufanie. Tak wielu nas było, tak radośnie i bezpiecznie czas spędziło..
  Dziękuję wolontariuszom, rodzicom za pomoc i opiekę nad dziećmi uczestnikami Letniej Akademii Karate podczas wycieczek.
  Dziękuję Panu Prezydentowi Konradowi Kronigowi za dobroć serca za wsparcie finansowe Letniej Akademii Karate.
  Dziękuję Panu Wójtowi Skarżyska Kościelnego Panu Jackowi Bryzikowi za wsparcie, dzięki któremu dzieci z Gminy Skarżysko Kościelne bezpłatnie uczestniczyły we wszystkich atrakcjach Letniej Akademii Karate, a było ich wiele.
  Dziękuję Prezesowi Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji panu Łukaszowi Żuchowskiemu za finansowe wsparcie akademii
  Dziękuję Panu Grzegorzowi Miernik za podarowanie słodyczy i wszelkich smakołyków dla dzieciaków.
  Dziękuję Zdzisiowi Wojcieszkowi za pomoc w prowadzeniu zajęć sportowych.
  Dziękuję Zarządowi Skarżyskiego Klubu Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Zaborek-Team za zakupione nagrody, za wszelki poczęstunek oferowany dzieciakom.
  Dziękuję wszystkim z całego serca w imieniu swoim i dzieci uczestników Letniej Akademii Karate. Bała nas MOC co widać na zdjęciach!!!
  Na koniec Dziękuję Panu Markowi Sikorze i Adamowi Ciok za cudowną fotorelację każdego dnia przebytego w Letniej Akademii Karate.
  Dziękuję także Bogu za to, że obdarza mnie siłą i zdrowiem, bym mógł tym dzieciom ofiarować choć kawałek swojego serca ku ich uciesze i radości.
  Sensei Zbyszek Zaborek Zaborski 4 Dan OSU.

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media