fbpx

Polecamy

Zakończył się IX letni obóz sportowy SKSW „KYOKUSHIN-KARATE ZABOREK-TEAM" (ZDJĘCIA)

W dniach 20.07 – 31.07 2020 r. trwał Letni Obóz Karate zorganizowany przez sensei Zbigniewa Zaborskiego Trenera i Prezesa Skarżyskiego Klubu Karate jednocześnie przy finansowym wsparciu Prezydenta Miasta Pana Konrada Kroniga.

Uczestnicy obozu mieli przyjemność przebywać i trenować na terenie ośrodka wypoczynkowego „Słowiniec” w Łebie w blisko 80-osobowej obsadzie. Mogli oni korzystać z dobrze wyposażonej przez klub sali sportowej, świetnego boiska oraz morza.

Ja wspomnieliśmy organizatorem obozu był Sensei Zbigniew Zaborski, który jednocześnie pełnił funkcję kierownika obozu i trenera jednocześnie, wspomagany przez wytrawnych instruktorów w osobach:
- Sensei Mariusz Szymkiewicz 2 Dan Akademia Karate Szydłowiec,
- Sensei Zbyszek Kozłowski 1 Dan Akademia Karate Szydłowiec,
Obóz obfitował w wiele atrakcji. Oczywiście z zachowaniem wszelkiego bezpieczeństwa związanego z pandemią Covid 19. Dzieci i młodzież zostali podzieleni na 15 osobowe grupy i przyporządkowano im opiekunów – wychowawców w liczbie dwóch na grupę 15 osób

Na wstępie sensei Zbyszek Zaborski kierownik obozu omówił wszelkie najważniejsze przepisy dotyczące bezpieczeństwa zasad poruszania się po drogach, zasad korzystania z obiektów sportowych, regulaminów obowiązujących na obozie, zasad na wycieczkach autokarowych i pieszych. To wszystko dla zapewnienia wszelkich zasad ostrożności przed Covid 19.

Wieczorem odbyło się przywitanie z morzem z małą sesją fotograficzną. Sobotni wieczór uświetniła dyskoteka. Uczestnicy obozu korzystali z treningów sportowych, kąpieli morskich gier i zabaw. Był pokaz mody, wybory miss i mister obozu. Odbyły się wycieczki na Hel i do Gdańska, był rejs statkiem po morzu a także cudowne spotkanie z iluzjonistą, który przez wiele godzin bawił dzieci i młodzież swoimi sztuczkami. Odbył się także egzamin zarówno z pierwszego kroku karate jak i egzamin dla osób już trenujących karate na wyższe stopnie wtajemniczenia. By zabawa była przednia kierownik obozu wraz z wychowawcami i opiekunami wolontariuszami wyruszali na częste wycieczki piesze na gokardy, do muzeum figur woskowych do kina 9 D, na wesołe miasteczko i do parku linowego oraz portu na smaczną i zdrową świeżą rybkę oraz lody.

Wszyscy cudownie się bawili i w godzinach późno nocnych szczęśliwie powrócili do domów po zakończeniu obozu. Dzieci już tęsknią za kolejnym obozem, a w przyszłym roku będzie obóz X jubileuszowy. Organizator sensei Zbyszek Zaborski zapowiada cudowne miejsce nad morzem i jeszcze więcej atrakcji. Już teraz zaprasza chętnych cudownie spędzić wakacje 2021.

Obecnie skupia swoje działania na organizacji kolejnej Letniej Akademii Karate, która odbywa się już w Zespole Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej we wtorki i czwartki od godziny 17.00, dzięki wsparciu Urzędu Miasta i MPWIK, a wkrótce bo już od 17 sierpnia super wycieczki, super zabawa wśród wycieczek Park Rozrywki Energylandia Zator, Jump CITY Warszawa, Suntago Park Mszczonów, Park Wodny Kraków i inne.

Ilość miejsc ograniczona ze względu na zapewnienie wszystkim należytej opieki i bezpieczeństwa. Zapraszamy tel. Info 6012069812.


reklama


1 komentarz

 • Zaborek
  Zaborek piątek, 07 sierpień 2020 11:58 Link do komentarza

  Gdy emocje już opadną. Jak po wielkiej bitwie kurz. Gdy nie można mocą żadną. Wykrzyczanych cofnąć słów. Pora na podziękowania:
  Zarząd SKSW "Kyokushin-Karate" Zaborek-Team Dziękuje z całego serca w imieniu własnym jak i w imieniu dzieci-uczestników Letniego Obozu Sportowego:
  Panu Prezydentowi Konradowi Kronigowi-Urząd Miasta Skarżysko-Kamienne za finansowe wsparcie turnieju.

  Dziękujemy sensei Mariuszowi Szymkiewiczowi z Akademii Shinkyokushinkai Szydłowiec za objęcie stanowiska wychowawcy na naszym obozie, za wspaniałe treningi cudowną atmosferę i profesjonalne przygotowanie dzieci do egzaminu na stopnie KYU

  Dziękujemy sensei Zbyszkowi Kozłowskiemu instruktorowi Akademii Shinkyokushinkai Szydłowiec za radość dawaną dzieciom podczas treningów, zabaw etc. Za profesjonalizm w prowadzeniu treningów bokserskich.

  Dziękujemy rodzicom, opiekunom za wysłanie dzieci z nami na nasz letni wypoczynek.

  Dziękujemy wszystkim za wspaniałe wakacje.
  Do zobaczenia za rok. OSU.

  Zarząd Skarżyskiego Klubu Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Zaborek-Team.
  Przed nami Letnia Akademia Karate, która już trwa zapraszamy info tel. 601206812. OSU.

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media