fbpx

Polecamy

Za nami festiwal RACŁACAMP 2020 (ZDJĘCIA)

Od 17 do 19 lipca w Lesie Ciotki Ulki w Skarżysku-Kamiennej odbywał się festwial pt: „RACŁACAMP". W pierwszym dniu wystąpili: Bartek Drabik, Au, Wąż, Zespół Afrykański, Zinboy, Alex i Rita Raga.

W piątek 18 lipca na scenie pojawił się zespół Okey, Muzaman, Zwierzę Natchnione, Horned Cült, anoMunir, KYÖKU - Official EssexOfficial, YFY Filip Ząbczyk. Na zakończenie RACŁACAMP wystąpili Coroecho, Mikołaj Janowski, Głód, DJ GREGOR, Tom Holder, Freak, DJ Elektron.

Oprócz występów uczestnicy festiwali mogli skorzystać z warsztatów, obejrzeć galerię sztuki czy teatr.

Za oprawę muzyczną odpowiadała firma MJS Technika Estradowa.

RACŁACAMP to impreza ukazująca piękno indywidualności w społeczeństwie, tego że wszyscy jesteśmy różni ale jednak żyjemy razem. Poprzez Racłacamp chcemy unaocznić powyższą filozofię jedności i wspólnoty. Ukazujemy pewna ideę - ideę sztuki jako całości bez klasyfikowania jej w żaden sposób. Dlatego na naszej scenie nie ma przewodniczącej formy muzycznej.  Prezentujący się artyści grają prawdziwą muzykę, ubierając ją w przepokraczne formy. Nasze gwiazdy zabiorą Was w podróż której ścieżka oscyluje gdzieś pomiędzy tym co jest znane wszystkim, a tym co nieznane nikomu, po niektórych koncertach gwarantujemy że pierścień Saturna będzie Wam dobrze znajomym miejscem, a nasza scena corocznym teleportem. 


reklama


                                                                                                                                                                                                                                                                          

2 komentarzy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media