fbpx

Polecamy

Poszło o papierosa. Jeden ma złamany nos, a drugi „siedzi” w policyjnej celi

Poszło o papierosa. Jeden ma załamany nos, a drugi „siedzi” w policyjnej celi Poszło o papierosa. Jeden ma załamany nos, a drugi „siedzi” w policyjnej celi

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stopnicy zatrzymali wczoraj 22 – letniego mieszkańca Skarżyska – Kamiennej. Jest on podejrzewany o to, że na jednej z ulic Pacanowa uderzył 20 – letniego mężczyznę w twarz, łamiąc mu nos. Za takie przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nie niższą niż 6 miesięcy, a nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, na jednej z ulic w Pacanowie. Do 20 – letniego mieszkańca gminy Stopnica podszedł 22 – letni mężczyzna i zapytał, czy ma papierosy. Kiedy ten odpowiedział, że pali papierosa elektronicznego, starszy z mężczyzn stał się agresywny. Wywiązała się awantura, podczas której 22 – latek uderzył 20 – latka w twarz. W wyniku uderzenia doszło do złamania nosa. W sobotę do Komisariatu Policji w Stopnicy zgłosił się młodszy z mężczyzn i powiadomił stróżów prawa o zaistniałym incydencie. Dodał, że nie wcześniej nie spotkał sprawcy.


reklama


Stopniccy policjanci przejrzeli zapis monitoringu z miejsca zdarzenia i wytypowali, kto mógł zaatakować zgłaszającego. Ustalili, że może to być 22 – letni mieszkaniec Skarżyska – Kamiennej, przebywający na stałe we Francji. Do Pacanowa miał przyjechać na rodzinną uroczystość. Wczoraj stopniccy kryminalni pojechali do Skarżyska, gdzie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o popełnienie przestępstwa. Noc spędził w policyjnej celi. Dzisiaj będzie składał wyjaśnienia w tej sprawie.

Ze względu na chuligański charakter czynu, kodeks karny przewiduje karę nie mniejszą niż 6 miesięcy, a nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

tp / kpp

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media