fbpx

Polecamy

Kłopoty o zielono-białym zabarwieniu

W związku z podejrzeniem posiadania amfetaminy i marihuany skarżyscy kryminalni zatrzymali w czwartek miejscowego 27-latka. Podczas przeszukania jego mieszkania stróże prawa ujawnili łącznie około 90 gramów zakazanych środków, wagę elektroniczną oraz młynek do rozdrabniania suszu. W myśl ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące.

W czwartek policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku – Kamiennej „złożyli wizytę” 27 – letniemu mieszkańcowi miasta. Funkcjonariusze mieli podejrzenia, że mężczyzna trudni się nielegalnym, narkotykowym procederem. Nie mylili się, bowiem podczas przeszukania jego mieszkania ujawnili zawiniątka z białym proszkiem oraz woreczek foliowy i zawiniątka z suszem roślinnym. Łącznie funkcjonariusze znaleźli około 45 gramów suszu roślinnego i około 45 gramów białego proszku. Po przebadaniu testerem substancje wstępnie zakwalifikowane zostały jako marihuana i amfetamina. W lokalu zajmowanym przez 27 – latka znajdował się także młynek do rozdrabniania marihuany oraz waga elektroniczna.

W piątek zatrzymany skarżyszczanin został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych grozi do 10 lat więzienia.


reklama


jg / kpp

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media