fbpx

Polecamy

Egzamin dyplomowy w Kolegium Pracowników Służb Społecznych

W warunkach szczególnego reżimu sanitarnego, w dniu 24 czerwca 2020 roku odbył się w Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Skarżysku – Kamiennej, ul. Legionów 124, egzamin dyplomowy.

Swoje projekty rozwiązywania różnych problemów Społecznych zaprezentowało 15 absolwentów kierunku pracownik socjalny.

Wszyscy zdający wykazali się dużą znajomością lokalnych problemów i kwestii społecznych, strategii ich rozwiązywania, przepisów prawa stosowanych w pomocy społecznej oraz zaprezentowali najnowszą wiedzą z zakresu pracy socjalnej.

W pracach Komisji powołanej przez Dyrektora Kolegium obok promotorów i recenzentów projektów dyplomowych uczestniczyła także Pani dr Małgorzata Porąbaniec, która jest opiekunem naukowo – dydaktycznym naszego Kolegium z ramienia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Kolegium Pracowników Służb Społecznych kształcące w zawodzie pracownik socjalny jest szkołą publiczną, prowadzoną przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego. W Skarżysku – Kamiennej funkcjonuje od 2006 r.

Aktualnie prowadzony jest elektroniczny nabór na nowy rok szkolny (……… wpisać adres i zakładkę……). Nauka na kierunku pracownik socjalny jest bezplatna zarówno w systemie dziennym jak i zaocznym.

Obecnie kolegium Pracowników Służb Społecznych prowadzi również nabór na kurs specjalizacyjny (równoznaczny ze studiami podyplomowymi) w zakresie Organizacji pomocy społecznej.


reklama


CKZiU

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media