fbpx

Polecamy

Uroczysta kolacja i podsumowanie pierwszego półrocza 2020 w SKSW „KYOKUSHIN-KARATE” (ZDJĘCIA)

W piątek 26 czerwca 2020 odbył się teoretycznie ostatni trening zamykający sezon 2019/2020 Skarżyskiego Klubu Sportów walki „Kyokushin-Karate”. Teoretycznie bowiem treningi w klubie będą trwały przez całe wakacje z wyjątkiem kiedy klub wyjedzie na obóz sportowy nad morze do Łeby tj. od 20 lipca do 31 lipca. W tym czasie będzie przerwa z treningami. Zapraszamy więc każdego kto chce solidnie potrenować pod okiem wytrawnych mistrzów sztuk walki w poniedziałki, środy i piątki od godziny 17.00. W treningach może wziąć udział każdy, także osoby niezwiązane na co dzień z klubem. Treningi będą odbywały się bezpłatnie w Zespole Szkól Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej.

Natomiast w sobotę 27 czerwca 2020 członkowie klubu spotkali się już w luźnej atmosferze na wieczornej kolacji w hotelu Promień. Można było potańczyć dobrze zjeść, delektować się po sytym obiedzie smacznymi lodami z owocami i to wszystko bezpłatnie na koszt klubu. W spotkaniu uczestniczyli również rodzice najmłodszych ćwiczących. Była to świetna okazja do podsumowań luźnej zabawy i rozpoczęcia wakacji.

Sensei Zbigniew Zaborski 4 Dan (trener klasy mistrzowskiej, sędzia międzynarodowy, instruktor boksu karate i kickboxingu w kilku zdaniach podsumował półrocze roku 2020. Powiedział miedzy innymi, że w roku 2020 uczestniczyliśmy jedynie w kilku zawodach ale za to bardzo wysokiej rangi, bowiem zawodnicy SKSW „Kyokushin-Karate wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Karate Carpatia CUP 2020 w Rzeszowie w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Żołnierzy Wyklętych w Wojniczu, w Mistrzostwach Pragi ( Czechy) udział w innych turniejach stał się niemożliwy ze względu na ich odwołanie ze względu na panującą w kraju pandemię Koronawirusa Covid - 19. W sumie zawodnicy klub u zdobyli 22 medale w tym 12 złotych, 6 srebrnych i 4 brązowe. To ogromny sukces. Wyłoniła się więc dziesiątka najlepszych zawodników klubu, która podczas uroczystej kolacji została wyróżniona statuetkami i upominkami.

Złota dziesiątka klubu to: ( kolejność medalowa od pierwszego do dziesiątego)
1. Zuzanna Wiśniewska
2. Albert Malik
3. Wiktoria Sokół
4. Szymon Zych
5. Wiktoria Aleksandrowicz
6. Angelika Skorek
7. Antonina Pastuszko
8. Julia Aleksandrowicz
9. Edyta Pieniążek
10. Maja Oleksiak

Sensei Zbyszek Zaborski podziękował także rodzicom, którzy cały czas wspierali klub oraz sempai, którzy mimo pandemii brali udział początkowo w treningach ONLINE , by po krótce wrócić do normalnych treningów.

Sensei Zbyszek podsumował także zapisy osób na IX Letni Obóz Sportowo-Wypoczynkowy, który odbędzie się od 20 do 31 lipca w ŁEBIE na polskim morzem. Omówił także organizację turnieju Skarżysko-kamienna CUP 2020 w październiku tego roku oraz wrześniowy udział zawodników klubu w Mistrzostwach Wielkopolski. Stwierdził, że realizacje powyższego zależy od wygaszającej się bardzo powili pandemii.

Życząc wszystkim zawodnikom klubu, rodzicom i opiekunom wspaniałych wakacji zakończył swoje wystąpienie. Mieszkańcom miasta także życzył spokojnych, bezpiecznych wakacji. Wspaniałych urlopów kierując swoje myśli na polskie ośrodki wypoczynkowe.


reklama


1 komentarz

  • Zaborek
    Zaborek niedziela, 28 czerwiec 2020 12:35 Link do komentarza

    Z całego serca Dziękuję rodzicom Dzieciom, którzy dotarli na nasze podsumowanie pierwszego półrocza roku 2020. Dziękuję Panu Markowi Sikora za wspaniałe zdjęcia, Pani Danucie Banaczek za udostępnienie lokalu. Przed nami drugie półrocze równie ciekawe. Za chwilę wyjeżdżamy na letni obóz nad morze do Łeby, a potem Letnia Akademia Karate. Zapraszam do naszego najlepszego klubu karate w mieście. Jedynego miejskiego klubu z licencją Polskiego Związku Karate. Nie słuchaj sceptyków i oponentów, lecz przyjdź i sam sprawdź,a radykalnie zmienisz zdanie. Zapraszam tel. 60106812

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media