fbpx

Polecamy

Akademia Karate Kyokushin pozyskała środki od LGD "Wokół Łysej Góry" (ZDJĘCIA)

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich miłośników Karate. Klub sportowy Akademia Karate Kyokushin pozyskał grand od Lokalnej Grupy Działania „Wokół Łysej Góry” Przedsięwzięcie I.III.8 Oferta spędzania wolnego czasu oraz rozwoju zainteresowań, na projekt Akademia Kyokushin rozwijamy ciało i ducha na kwotę 17082,22 zł. Kwota całego budżetu opiewa na 21623,66 zł.

Chcemy zarażać pasją sportową, propagować dobre praktyki, kulturę i filozofię karate. Przez sześć miesiące od września do lutego będziemy realizować program w oparciu o kulturę wschodnich sztuk walki i potencjał kulturowy regionu. W ofercie m.in. znajdzie się bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet i seniorów, zajęcia karate dla dzieci w Szkole Podstawowej nr 3 w Suchedniowie i Wielkiej Wsi, Wieczornica z kulturą karate Kyokushin czy aktywny wypoczynek podczas zimowych ferii dla dzieci. Każdy mały i duży znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu przez Facebook Akademia Karate Kyokushin.

Organizator zastrzega że realizacja projektu może ulec zmianie i będzie podyktowana sytuacją epidemiologiczną w Polsce. OSU!!


reklama


AH

2 komentarzy

 • OSU
  OSU wtorek, 30 czerwiec 2020 11:02 Link do komentarza

  Tak trzymać !!!
  Niech Skarżyskie Karate Kyokushin dalej rośnie w siłę.
  OSU

  Raportuj
 • Marcin74
  Marcin74 poniedziałek, 29 czerwiec 2020 11:17 Link do komentarza

  Wielkie brawa dla Akademii Karate za zarażanie młodzieży z naszego miasta sportowym duchem Kyokushin. Dobrze, że mamy w Skarżysku klub który potrafi odciągnąć dzieci i młodzież od komputera i "komórki".
  Powodzenia w dalszym rozwoju klubu Karate!

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media