fbpx

Polecamy

27-letni mężczyzna zatrzymany z narkotykami

27-letni mężczyzna zatrzymany z narkotykami 27-letni mężczyzna zatrzymany z narkotykami

Nawet 10 lat więzienia może grozić 27-letniemu mieszkańcowi gminy Łączna za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, po tym jak policjanci znaleźli w jego mieszkaniu ponad 200 gramów nielegalnych środków oraz 110 tabletek ekstazy.

W poniedziałkowe popołudnie w Skarżysku-Kamiennej kryminalni na jednym z parkingów skontrolowali pojazd marki Volvo. Okazało się, iż podejrzanie niespokojny pasażer posiadał przy sobie nielegalne substancje. W jego saszetce znajdowało się 6 gramów amfetaminy, 1 gram marihuany i porcja metamfetaminy, co zostało potwierdzone wstępnymi badaniami. Był to jednak dopiero początek kłopotów 27-letniego mieszkańca gminy Łączna.


reklama


W miejscu jego zamieszkania policjanci zabezpieczyli 150 gramów białego proszku, oczywiście zweryfikowanego jako amfetamina, ponad 67 gramów suszu roślinnego – prawdopodobnie marihuany, 110 tabletek ekstazy oraz wagę elektroniczną. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Dzisiaj zatrzymany 27-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości zakazanych środków. Za to przestępstwo grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

as / kpp

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media