fbpx

Polecamy

Zapisy na letni obóz sportowo-wypoczynkowy w Łebie

Szanowni Państwo

Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-karate” z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej ul. Tysiąclecia 22 ma ogromną przyjemność zaoferować Państwu wakacje 2020.

Już po raz dziewiąty organizujemy letni wypoczynek dla całych rodzin nad polskim morzem. Nigdy nie zawiedliśmy, urlopowicze wracali radośni i szczęśliwi. Także w tym roku 2020 pragniemy zaprosić całe rodziny do wzięcia udziału w naszej jakże wspaniałej ofercie wakacyjnej.

Tak wspaniałych wakacji nie zapewni Państwu nikt. Bowiem w ramach letniego wypoczynku organizowanego przez nas zagwarantowane są: dowóz i powrót komfortowym, klimatyzowanym autokarem, cztery posiłki dziennie, noclegi w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych z zachowaniem wszelkich reguł bezpieczeństwa, profesjonalną opiekę instruktorską i pedagogiczną, a także pielęgniarską i lekarską, bezpieczne i higieniczne warunki z zachowaniem wszelkich procedur zalecanych przez rząd, smaczne posiłki, wycieczki autokarowe i pisze, rejs statkiem i to wszystko w cenie wypoczynku.

Zapraszamy do spędzenia wspaniałych i niezapomnianych chwil z Łeby.

Chcąc poznać nasze oferty oraz dotychczasowe doświadczenie w organizacji letniego wypoczynku zapraszamy Państwa do obejrzenia filmów i zdjęć z naszych obozów z lat poprzednich, Letnich i Zimowych Akademii Karate w których bierze udział rokrocznie około 200 dzieciaków w różnym wieku, wszystko to można oglądać na naszym fanpage: SKSW „Kyokushin-Karate” Skarżysko-Kamienna (fejsbuk).

Z nami spędzą Państwo cudownie upragniony urlop Last Minute oraz First Minute dla singli, dla par, oraz dla rodzin z dziećmi.

Oto 10 powodów - dlaczego warto z nami jechać

1. Jesteśmy ze Skarżyska-Kamiennej - nasze klub mieści się w Zespole Szkól Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej
2. Przychodząc do nas, przywitamy Państwa z uśmiechem na twarzy
3. Zaprosimy na przepyszną kawę, herbatkę i pyszne smakołyki
4. Porozmawiamy o Państwa wakacjach w miłej i niezobowiązującej atmosferze
5. Zaproponujemy Państwu tylko sprawdzony obiekt, w którym byliśmy osobiście i polecają go nasi ubiegłoroczni urlopowicze
6. Wybieramy zawsze dla Państwa tylko najlepsze wakacyjne perełki
7. Oferujemy współpracę ze szkołami.
8. Jesteśmy do dyspozycji Państwa by uatrakcyjnić wszelkie imprezy szkolne w postaci pokazów, prelekcji, wykładów, seminariów etc.
9. Jesteśmy jedynym skarżyskim, licencjonowanym klubem karate w naszym mieście nie firmą nakierowaną jedynie na zysk.
10. Mamy wykwalifikowaną z ogromnym doświadczeniem kadrę trenerów i wychowawców oraz kierowników kolonii, obozów.

Zapraszamy z nami tel. Info 601206812 lub 694552266 oraz 501635935 ilość miejsc ograniczona!!!

Prezes SKSW „Kyokushin-Karate”Zbigniew Zaborski tel. 601206812.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media