fbpx

Polecamy

Wpadł za kradzieże

18 maja funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich starachowickiej komendy zatrzymali 25-letniego mieszkańca Skarżyska-Kamiennej, który jest podejrzewany o kradzież elektronarzędzi, narzędzi oraz podzespołów do montażu pojazdów.

Mężczyzna swoje łupy trzymał w szafce ubraniowej oraz w miejscu zamieszkania. Teraz za to przestępstwo grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu oraz Przestępczości Nieletnich zatrzymali 25-latka, który jest podejrzewany o kradzież narzędzi, elektronarzędzi, kamerek, układów elektronicznych oraz innych przedmiotów, które służą do produkcji pojazdów. Policjanci przeszukali jego szafkę ubraniową w zakładzie pracy i ujawnili w niej m.in. narzędzia, elektronarzędzia. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 25-latka mundurowi natrafili na kolejne przedmioty. Mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej dokonał kradzieży na łączną kwotę blisko 12 000 złotych.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz 25-latkowi grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


reklama


Opr. PK/KPP Starachowice

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media