fbpx

Polecamy

Podziękowania dla członków Koła Łowieckiego nr 1 od Dyrektora ZOZ w Skarżysku-Kamiennej

Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej Szpital Powiatowy im. M. Skłodowskiej – Curie w imieniu swoim oraz personelu ogromnie dziękuje członkom Koła Łowieckiego Nr 1 za przekazaną darowiznę na rzecz naszej placówki w wysokości 2.000,00 zł.

Okazana życzliwość i zrozumienie jest dla nas bardzo cenne, a otrzymana darowizna środków finansowych zostanie przeznaczona na zakup środków ochrony indywidualnej dla pracowników i pacjentów oraz sprzętu medycznego niezbędnego do diagnozowania i ratowania życia ludzkiego w ramach walki z COVID-19.

Idea pomagania to rzecz bardzo ważna, ale aby mogła zaistnieć muszą się znaleźć ludzie dobrej woli tacy jak właśnie członkowie Waszego Koła.

Pomoc finansowa z Państwa strony pokazuje, że w tym trudnym czasie możemy liczyć na wsparcie lokalnych firm, organizacji oraz osób prywatnych i mieć poczucie, że razem walczymy w tej samej sprawie.

Za okazane serce zatem serdecznie dziękujemy życząc członkom Koła Łowieckiego Nr 1 zdrowia oraz dalszych sukcesów i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Dyrektor Leszek Lepiarz


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media