fbpx

Polecamy

Czwarty raz pijany za "kółkiem"

3 promile alkoholu miał w organizmie 30-latek kierujący audi, którego w poniedziałek zatrzymali do kontroli policjanci skarżyskiej drogówki. Szybko okazało się, że za to samo przestępstwo był już wcześniej trzykrotnie karany. Niebawem po raz kolejny zasiądzie na ławie oskarżonych. Grozić mu może wysoka grzywna i nawet 5 lat więzienia.

W poniedziałek po południu funkcjonariusze skarżyskiej drogówki pełnili służbę nieoznakowanym BMW na krajowej „42” w gminie Bliżyn. Tuż przed godziną 18 zatrzymali do kontroli osobowe audi. Auto prowadził 30-latek zamieszkały w Stąporkowie. Wyczuwalna była od niego woń alkoholu i nie posiadał prawa jazdy. Stróże prawa zbadali mężczyznę na zawartość alkoholu. Wtedy okazało się, że kierujący jest nietrzeźwy. Badania wykazały 3 promile. Ponadto wyszło na jaw, że kierujący audi w przeszłości był już trzykrotnie karany za jazdę w stanie nietrzeźwości. Raz nie stosował się także do wyroku sądu.


reklama


Totalny brak odpowiedzialności nie ujdzie mu płazem. Za popełnienie po raz kolejny tego samego przestępstwa grozi wysoka grzywna i nawet 5-letnia rozłąka z wszelkimi pojazdami.

Opr. JG

Źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media