fbpx

Polecamy

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie skarżyskim (stan na dzień 24.03.2020)

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie skarżyskim (stan na dzień 24.03.2020) Sytuacja epidemiologiczna w powiecie skarżyskim (stan na dzień 24.03.2020)

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie skarżyskim (stan na dzień 24.03.2020):

Liczba osób objętych kwarantanną domową – 249

Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym - 63

Liczba osób objętych kwarantanną zamkniętą – 4

Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w powiecie skarżyskim - 0

Ponadto Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego działający w Powiecie Skarżyskim, informuje, że u jednej z pielęgniarek oddziału neurologicznego szpitala powiatowego w Skarżysku-Kamiennej, mieszkanki powiatu szydłowieckiego, która pracowała także w szpitalu w Grójcu, potwierdzono zakażenie koronawirusem.


reklama


Obecnie przebywa na kwarantannie. W związku z zaistniałą sytuacją Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej-Curie podjęła decyzję o zamknięciu oddziału neurologicznego. Szpital, w dniu 24 marca br. pobrał łącznie 65 próbek do badań, które zostały wysłane do laboratorium w Kielcach. Do czasu otrzymania wyników wszyscy, pacjenci łącznie z personelem, który we wtorek, 24 marca rano rozpoczął pracę na oddziale, muszą pozostać w szpitalu.

Powiat Skarżyski

1 komentarz

  • Realistka
    Realistka piątek, 27 marzec 2020 06:42 Link do komentarza

    Skarzysko - liczba zakażeń 0, a przecież potwierdzono 4 wyniki pozytywne pacjentów i pielęgniarka bo ta druga była z Grójca,więc czegoś tu nie rozumiem. Poza tym jak mają wykryte być zakażenia skoro nie robi się testów?
    Propaganda taka sama jak w w TV

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media