fbpx

Polecamy

Na rok za kratki, czyli historia nocnego melomana

Na rok za kratki, czyli historia nocnego melomana Na rok za kratki, czyli historia nocnego melomana

Najbliższy rok spędzi za więziennym murem 29-letni skarżyszczanin. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w środową noc. Wówczas wyszło na jaw, że jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności za pobicie. Nie byłoby w historii niczego szczególnego, gdyby nie fakt, że sam wezwał stróżów prawa.

Nietypową interwencję przeprowadzili w środową noc skarżyscy policjanci. Tuż po godzinie 2 pojechali do mieszkania na jednym z miejskich osiedli. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna potrzebuje pomocy, ponieważ jego matka wszczyna awantury i nie pozwala mu słuchać muzyki.


reklama


Na miejscu stróże prawa ustalili, że 29-latek przebywa w mieszkaniu należącym do jego rodzicielki. Kobieta ze względu na późną porę nie życzyła sobie, aby syn słuchał muzyki. Po sprawdzeniu osób w policyjnych systemach szybko okazało się, że nocny meloman będzie musiał na dłużej rozstać się ze słuchaniem ulubionych dźwięków. Figurował bowiem, jako osoba poszukiwana w celu odbycia kary więzienia za pobicie, którego dopuścił się w przeszłości. Skarżyszczanin trafił za kratki, gdzie spędzi najbliższy rok.

JG / KPP Skarżysko – Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media