fbpx

Polecamy

Odpowie za uszkodzenie przystankowej wiaty

W poniedziałek w ręce skarżyskich policjantów trafił 22-latek. Mężczyzna podejrzany jest o uszkodzenie wiaty przystankowej na terenie miasta. Swoim bezmyślnym działaniem spowodował straty o wartości przekraczającej 500 złotych. Teraz grozi mu nawet 5-letni pobyt na kratkami.

Na początku lutego skarżyscy stróże prawa zostali zawiadomieni przez pracowników miejscowego magistratu o uszkodzeniu wiaty przystankowej przy ul. Krakowskiej. Nieznani wówczas sprawcy dokonał wybicia jednej z bocznych szyb, czym spowodował straty przekraczające 500 złotych. Sprawą zajęli się śledczy, którym szybko udało się ustalić wygląd osób mogących mieć związek z popełnieniem powyższego czynu, ale nie znali personaliów wandali. Wczoraj funkcjonariusze postanowili upublicznić wizerunek podejrzewanych. Dzięki natychmiastowej pomocy internautów - czytelników lokalnych portali (m.in naszego portalu) - bardzo szybko w ręce kryminalnych trafił 22-letni skarżyszczanin. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, do którego się przyznał. Policjanci znają także personalia jego kolegów. Będą teraz sprawdzać, jaki był ich udział w zdarzeniu.

Za popełnienie opisanego czynu sprawcy może grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności.


reklama


Opr. JG

Źródło: KPP w Skarżysku - Kamiennej

1 komentarz

  • koronowany wirus
    koronowany wirus wtorek, 10 marzec 2020 16:27 Link do komentarza

    Ciekawe czy jak go odwiedzili Panowie z komendy był takim samym kozakiem jak w komentarzach pod ich adresem, jakie zamieszczał w necie :D

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media