fbpx

Polecamy

Sukcesy karateków Akademii Shinkyokushin Skarżysko w Legnicy (ZDJĘCIA)

Sześć medali karateków Akademii Shinkyokushin Skarżysko na turnieju w Legnicy. Z sześciorga młodych karateków Akademii Shinkyokushin Skarżysko, którzy wyjechali na turniej Silesia Cup do Legnicy, wszyscy stanęli na podium.

Skarżyski klub wyjechał na zawody w nieco okrojonym, z powodu kontuzji i chorób, składzie, ale wszyscy, którzy stawili się w Legnicy, zdobyli medale.

Znam umiejętności i formę moich zawodników, więc taki wynik nie jest dla mnie zaskoczeniem. Z każdego turnieju przywozimy medale. W Legnicy spisali się bardzo dobrze. Mielibyśmy zapewne więcej medali, ale kilkoro zawodników musiało zostać w domu z powodu choroby czy kontuzji. Gratuluję zawodnikom, a rodzicom i sponsorom dziękuję za wsparcie – powiedział trener Piotr Szlęzak.

Dorobek karateków Akademii Shinkyokushin Skarżysko w Legnicy:

Złote medale: Jowita Mazurek, Jan Śliwa, Bartosz Sobótka.

Srebrny medal: Pola Widuła.

Brązowe medale: Wiktor Wanowski, Gabriel Wawryszczuk.


reklama


4 komentarzy

 • Bartekkk
  Bartekkk środa, 11 marzec 2020 11:11 Link do komentarza

  Wielkie BRAWA!!!
  Tak trzymać KARATECY ze Skarżyska.
  Jesteście NAJLEPSI !!!

  Raportuj
 • MarcinD
  MarcinD wtorek, 10 marzec 2020 15:56 Link do komentarza

  Brawa dla młodych Karateków ze Skarżyska.
  Dziękujemy za tak wspaniałą promocję naszego miasta!

  Raportuj
 • Zaborek
  Zaborek wtorek, 10 marzec 2020 13:07 Link do komentarza

  Także się cieszę, że karate w naszym mieście się rozwija, szkoda tylko, że jest poróżnione i obcy na tym żerują, wykorzystując tą sytuację tylko i wyłącznie dla kasy, a nie dla rozwoju karate w Skarżysku. Gratuluję zawodnikom - Jowita Mazurek wyszła spod mojej reki (zresztą sam instruktor także ) i dobrze , że formę trzyma, ale sugeruję jeździć na prestiżowe zawody, a na niszowe w ramach sparingów i nie koniecznie tak daleko lub zapraszam na sparingi do najlepszego klubu karate w mieście (329 medali w 2019 roku - medal na ME, medale na Mistrzostwach Ukrainy i Rosji) czyli do SKSW "Kyokushin-Karate" od nas można się naprawdę wiele nauczyć, a że sceptycy będą mówić inaczej to ich problem. My robimy swoje i osiągamy WIELKIE SUKCESY. Za chwilę znowu wyjeżdżamy do Rosji na turniej... zapraszamy z nami. OSU.

  Raportuj
 • Lokalny
  Lokalny wtorek, 10 marzec 2020 11:18 Link do komentarza

  GRATULACJE!
  Widać, że Klub i Zawodnicy cały czas się rozwijają zdobywając coraz więcej medali a tym samym reprezentując dumnie Nasze Miasto.

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media