fbpx

Polecamy

SKSW „Kyokushin-Karate” na Międzynarodowym Turnieju Full Contact Karate PRAGUE OPEN 2020 (ZDJĘCIA)

29 lutego 2020 w sobotę w kompleksie sportowym w czeskiej Pradze odbył się Międzynarodowy Turniej FULLCONTACT KARATE, który zgromadził ponad 300 zawodników z 37 klubów z całego Świata w tym z kilku klubów z Polski z Kalisza, Wrocławia, Kobierzyc, Radomska i Skarżyska-Kamiennej.

Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team w ilości 5 zawodników zdobyli 4 medale, a jeden z nich Wiktor Janus po stoczonych trzech ciężkich pojedynkach z zawodnikami Ukrainy, Kazachstanu i Węgier, uległ w walce o trzecie miejsce z Rosjaninem i musiał zadowolić się miejscem tuż za podium – IV.

To już kolejny trzeci w tym roku wielki sukces Skarżyskiego Klubu Sportów Walki Kyokushin-Karate Zaborek-Team uzyskany na międzynarodowym turnieju karate. Następnym wyjazdem zawodników Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” będzie najpierw wyjazd samego sensei Zbigniewa Zaborskiego IV Dan na seminarium czarnych pasów – EKO BLACK BELT i międzynarodowy kurs sędziowski do Starej Wsi, które odbędzie się w dniach od 06 do 08 marca 2020, a prowadzone przez najlepszych z najlepszych z całej Europy oraz Japonii. Po powrocie sensei Zbyszka zawodnicy udadzą się na turniej karate Sendomiria CUP 2020 do Sandomierza14 marca 2020.

W turnieju Full Contact Karate PRAGUE OPEN 2020 medale zdobyli:

Złote medale:
1. Albert Malik
2. Wiktoria Sokół
Srebrny medal zdobyła:
1. Zuzanna Wiśniewska
Brązowy medal zdobyli:
1. Maja Oleksiak
Czwarte miejsce zdobył:
1. Wiktor Janus

To kolejny trzecie w tym roku start Skarżyskiego Klubu Karate „Zaborek-Team” i wielki sukces, osiągniety na kolejnym międzynarodowym turnieju Karate.

Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy z trzeciego już w tym roku sukcesu moich podopiecznych, powiedział sensei Zbigniew Zaborski 4 Dan. Wszyscy spisali się rewelacyjnie, pokazując dobre przygotowanie techniczne, taktyczne, siłowe, szybkościowe. Jedynie Wiktor Janus wrócił bez medalu zajmując czwarte miejsce tuż za podium.

Formuła zawodów prowadzona w Pradze bardzo nam odpowiada. My lubimy mocne prawdziwe karate, prowadzone w formule full contact, dlatego też nasi zawodnicy nie zawiedli. Oczywiście, że liczyłem na więcej, ale każdy trener tak liczy i z takim nastawieniem jedzie na zawody. Osiągnęliśmy bardzo wiele mimo iż jest niedosyt.

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpai Jacek Pastuszko, senpai Monika Świerczyńska oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski. Jesteśmy jedynym skarżyskim klubem karate. Wykonujemy wielką robotę na rzecz naszego miasta promując go gdzie się da. Mimo iż borykamy się z problemami lokalowymi to i tak dajemy radę.

W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate”można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.


reklama


1 komentarz

 • Zaborek
  Zaborek środa, 04 marzec 2020 08:11 Link do komentarza

  ?Praga Open Fullcontakt Karate?

  29.02.2020 r na Międzynarodowym Turnieju Full Contact Karate w Pradze-Czechy SKSW "Kyokushin-Karate" Zaborek-Team oraz Polskę reprezentowały Zuzanna Wiśniewska, Wiktoria Sokół, Maja Oleksiak, Albert Malik i Wiktor Janus. W turnieju tym wzięło udział około 300 zawodników z 37 klubów 11 krajów świata.
  Turniej odbywał się według pełnych przepisów japońskich co oznacza, że wszystkie techniki nożne i ręczne były dozwolone, a ponadto zawodnicy walczyli bez ochraniaczy na tułów i bez piąstkówek, jedynym zabezpieczeniem był kask na głowę.
  Zawodnicy naszego klubu po stoczeniu zaciętych walk eliminacyjnych, ćwierćfinałowych i półfinałowych zdobyli 4 medale oraz czwarte miejsce.
  Ostatecznie w swoich kategoriach wiekowych nasi zawodnicy zdobyli:
  • złoto - Albert Malik ??
  • złoto - Wiktoria Sokół.??
  • srebro - Zuzanna Wiśniewska.??
  • brąz - Maja Oleksiak
  • czwarte miejsce Wiktor Janus ( były walki o trzecie miejsce)
  Zarząd klubu serdecznie Dziękuję za wspaniałą postawę zawodników i zdobyte medale na chwałę klubu oraz miasta. Dziękujemy redakcji za wspaniały fotoreportaż

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media