fbpx

Polecamy

Z obiektywem w środku na budowie hali przy II LO i ZST (TYLKO U NAS!)

Trwają prace przy budowie hali sportowej, która powstaje przy II Liceum Ogólnokształcącym i Zespole Szkoł Technicznych w Skarżysku-Kamiennej. Jako pierwsi publikujemy zdjęcia z wnętrza nowo powstającej hali sportowej.

Wykonaniem inwestycji zajmuje się Przedsiębiorstwo Realizacji Budownictwa "KOMBUD" Sp. z o.o. z Radomia. Koszt realizacji nowej hali sportowej wynosi 6.195.134,67 zł.

Pierwotnie inwestycja miała zakończyć się w połowie września 2019 roku. Jak pamiętamy w lipcu 2019 zawaliła się jedna ze ścian nowo powstającej hali w skutek czego doszło do opóźnień przy budowie. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy inwestycja zostanie zakończona na przełomie kwietnia i maja, następnie przyjdzie czas na wyposażenie hali.

Przypomnijmy: Budowa nowego obiektu sportowego przy II LO zakłada powstanie hali widowiskowo-sportowej, której zasadniczą część stanowić będzie sala o powierzchni 1030,34 m2 i wysokości 7,2m połączona z widownią na 166 miejsc siedzących ustawionych w trzech grupach po 7 lub 6 rzędów. Obiekt ten pomieści pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę ręczną. Zgodnie z założeniami projektu hala będzie mogła pełnić funkcje nie tylko sportowe, ale także kulturalne lub oświatowe, w zależności od odbywających się w niej spotkań. Ponadto hala posiadać będzie także dodatkowe pomieszczenia, które można będzie wykorzystać w celach sportowych lub rehabilitacyjnych. Plan budowy hali zakłada, że ogólnodostępne pomieszczenia na usytuowane parterze oraz toaleta będą przystosowane dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim.


reklama


WS foto: Spotted Media

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media