fbpx

Polecamy

Gwiazda TVP gościem podczas gali “Gwiazdy Ósemki” w Szkole Podstawowej nr 8 (ZDJĘCIA)

13 lutego w Szkole Podstawowej nr 8 im. Stefana Żeromskiego w Skarżysku-Kamiennej podczas uroczystej gali “Gwiazdy Ósemki ” rodzice wzorowych uczniów otrzymali listy gratulacyjne z rąk Dyrektor Szkoły Pani Magdaleny Ciok i Wicedyrektor Pani Jolanty Pelowskiej.

Oficjalną część uroczystości poprzedził koncert życzeń, w którym wystąpili uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Całość koncertowo poprowadził Mateusz Szymkowiak, dziennikarz, prezenter TVP i przyjaciel naszej szkoły oraz nauczycielka Pani Sylwia Król.

Wszystkim Państwu szczerze gratulujemy, dzieciom życzymy dalszych sukcesów, a Mateuszowi serdecznie dziękujemy, że zechciał spędzić z nami ten wieczór.


reklama


SP 8 foto: Marek Sikora 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media