fbpx

Polecamy

Shihan Remigiusz Karpiński na treningu SKSW "Kyokushin-Karate" (ZDJĘCIA)

W dniu 12 – go lutego 2020 w środę zaszczycił swoją obecnością na treningu Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team Remigiusz Karpinski - Prezes / Country Representative, Prezes Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai 6 Dan Ełk. Podzielił się swoją wiedzą, udzielił kilku rad jak trenować jak walczyć i poprowadził dwugodzinny trening, pokazując kunszt prawdziwego Karate Kyokushin.

To ogromny zaszczyt pobierać lekcję od najlepszych – powiedział sensei Zbigniew Zaborski 4 Dan trener Skarżyskiego Klubu Sportów Walki. W karate ciągle należy się edukować, a jak pobierać lekcje to od najlepszych. Każdy trener czy instruktor ciągle musi się uczyć, doskonalić by przekazywać wiedzę swoim podopiecznych na jak najwyższym poziomie.

To spontaniczne spotkanie na treningu z Shihan Remigiuszem Karpińskim w naszym klubie, pokazało, że takie lekcje karate są nieodzowne by piąć się w górę ciągle w górę do doskonałości. Trenuję karate ponad 40 lat i ciągle się uczę by moi wychowankowie stali się godnymi przeciwnikami na zawodach, by stali się prawdziwym przykładem dla swoich rówieśników, a także osób starszych. Efekty tych szkoleń widać gołym okiem bowiem moi podopieczni w roku 2019 zdobyli 329 medali a klub 9-ciobkrotnie stawał na podium. W tym roku 2020 już zdobyliśmy 7 medali i to na jednym najtrudniejszych w Europie turniejów karate jakim jest Carpatia CUP.

Chcemy bardzo serdecznie podziękować Shihan za to spontaniczną, ale jakże cenną dla nas wizytę. Cieszymy się ogromnie i czekamy na kolejną wizytę. Wtedy będzie nas o wiele więcej, zgromadzą się wtedy wszyscy członkowie naszego klubu, by pobierać cenne uwagi, wskazówki, które przyczynią się dla jeszcze lepszego rozwoju karate w naszym klubie w Skarżysku Kamiennej jedyny merytorycznym skarżyskim klubie karate. Klubie mistrzów Polski, medalistów Mistrzostw Europy.

Kto chce wstąpić w szeregi mistrzów zapraszamy do Zespołu Szkól technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej. Zapisy trwają cały rok kontakt tel. 601206812, 694552266 oraz 501635935


reklama


ZZ foto: Marek Sikora

1 komentarz

 • Zaborek
  Zaborek czwartek, 13 luty 2020 14:55 Link do komentarza

  W starożytnej Grecji sport uważano za ważny element edukacji i pozytywnego kształtowania charakterów. Karate - Japoński sport pochodzący z Okinawy
  Zawodnicy nie korzystają z jakichkolwiek zabezpieczeń, używają jedynie nóg i pięści. W porównaniu do innych bojowych sportów, karate jest najbardziej praktyczną sztuką walki
  To wszystko można wyczytać w książkach jak również w internecie. Przyjdź i sprawdź jak jest u nas Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-karate" ul. Tysiąclecia 22 Skarżysko-kamienna codziennie od godziny 17.00. Dzwoń tel. 601206812, 694552266 lub 501635935. Mamy ofertę dla każdego także dla Pań.
  Dziękujemy Shihan Remigiuszowi Karpińskiemu 6 Dan Ełk za jakże cenną wizytę w naszym klubie. Respekt OSU.

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media