fbpx

Polecamy

Zakończyła się XXI edycja Zimowej Akademii Karate (ZDJĘCIA)

Kolejna już XXI edycja Zimowej Akademii Karate za nami. W zimowej edycji wzięło udział około 100 osób. W piątek, 29 lutego odbyło się uroczyste zakończenie i podsumowanie dwutygodniowych zajęć.

To była już XXI edycja Akademii Karate. Organizatorem wydarzenia był Zbigniew Zaborski i Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” przy współpracy skarżyskiego urzędu miasta i starostwa powiatowego w Skarżysku.

Uroczyste podsumowanie dwutygodniowych warsztatów było doskonałą okazją do zaprezentowania świeżo nabytych i udoskonalonych umiejętności. Uczestnicy dali zgromadzonym gościom krótki pokaz swoich talentów.

W zakończeniu, oprócz samych uczestników i ich rodzin, udział wzięli m.in. Członek Zarządu powiatu skarżyskiego Adam Ciok i naczelnik wydziału edukacji, promocji, kultury, sportu i turystyki Jerzy Krawczyk. Goście wręczyli wszystkim uczestnikom Akademii dyplomy i drobne upominki.

Wyróżnieni zostali nie tylko sami uczestnicy, ale i Zbigniew Zaborski oraz zaproszeni goście.

Zajęcia Zimowej Akademii Karate odbywały się w Zespole Szkół Technicznych. Oprócz tego, jak zawsze nie brakowało dodatkowych atrakcji. Uczestnicy byli m.in. na wycieczce w Bałtowie, w Krakowie, w kinie Centrum w Skarżysku, w teatrze i na lodowisku w Skarżysku.

Organizator, Zbigniew Zaborski już teraz zaprasza na Letnią Edycję Akademii Karate.


reklama


1 komentarz

  • Zaborek
    Zaborek piątek, 07 luty 2020 14:05 Link do komentarza

    Kurz po bitwie już opadł więc pora na kilka słów podziękowań! Pragnę podziękować wszystkim ludziom dobrej woli i wielkich serc, bez wyjątku, którzy przyczynili się do tego, aby tak kolejna już XXI Zimowa Akademia Karate się odbyła. ! Nie będę wymieniał z imion i nazwisk, bo lista ta byłaby naprawdę bardzo długa i mógłbym niechcący kogoś pominąć.! Dziękuję zatem Sponsorom, Współorganizatorom, Rodzicom wolontariuszom, instruktorom naszego klubu. Gościom którzy przybyli w uroczyste Zakończenie Zimowej Akademii Karate do Kombinatu Formy! Postaram się aby następna edycja była jeszcze lepsza. Dziękuję sensei Zbigniew "Zaborek" Zaborski 4 Dan.

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media