fbpx

Polecamy

Około 850 zawodników z Polski i 11 krajów Europy. SKSW „Kyokushin-Karate” zdobywa 7 medali na Carpatia CUP 2020 (ZDJĘCIA)

01 lutego 2020 w sobotę w hali sportowej Podpromie w Rzeszowie odbył się Kolejny już dziesiąty Międzynarodowy Turniej Karate Carpatia Cup 2020, który zgromadził około 850 zawodników z Polski i 11 klubów z Europy, a między innymi z Egiptu, Izraela, Danii, Szwecji, Białorusi, Węgier, Ukrainy, Rosji, Litwy.

W tej imprezie Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team zdobyli 7 medali w tym 4 złote medale, 1 srebrny medal i 2 brązowe medale.

Skarżyski Klub Sportów Walki był reprezentowany przez 10 zawodników. Dziewięciu znalazło się na miejscach punktowanych, jeden poza miejscem punktowanym, a siedmioro z nich zdobyło medale. To jeden z najmocniejszych i najbardziej obstawionych turniejów w Europie. Zdobycie medalu na tak prestiżowych zawodach to nie lada sukces, a SKSW „Kyokushin-Karate” zdobył ich aż 7, a dwóch zawodników zdobyło piąte punktowane miejsca. Tylko jeden najbardziej utalentowany zawodnik Albert Malik, który doznał kontuzji kości piszczelowaej w walce z Ukraińcem znalazł się po za miejscami punktowanymi. To super początek roku. Kolejnym wyjazdem zawodników Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” na zawody będzie wyjazd do Wojnicza na Turniej Cichociemnych 15-go lutego 2020.

Złote medale zdobyli
1. Zuzanna Wiśniewska
2. Angelika Skorek
3. Nadia Pieniążek
4. Szymon Zych

Srebrny medal zdobyła:
1. Edyta Pieniążek w kategorii masters kobiet +35 lat

Brązowe medale zdobyli:
1. Wiktoria Aleksandrowicz
2. Antonina Pastuszko

Piąte miejsca w swoich kategoriach zdobyli:
1. Wiktor Janus
2. Wiktoria Sokół

To kolejny ogromny dorobek Skarżyskiego Klubu Karate „Zaborek-Team”, zdobyty na jednym z najmocniej obsadzonych turniejów europejskich.

Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy z sukcesu moich podopiecznych, powiedział sensei Zbigniew Zaborski. Wszyscy spisali się na medal. Jedynie Albert Malik nasz najlepszy zawodnik doznał kontuzji kości piszczelowej w bardzo trudnej walce z Ukraińcem i niestety musiał pogodzić się z niedyspozycją do dalszych walk. Teraz przed nami kolejny turniej 15 lutego w Wojniczu koło Tarnowa.

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpaj Jacek Pastuszko, senpai Monika Świerczyńska oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski.

W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate”można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.
Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych al. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej codziennie od godziny 17.00 oraz do sekcji w Niekłaniu Wielkim, Skarżysku Kościelnym oraz w Wąchocku. Zapisy pod numerami telefonów: 601206812, 501635935, 694552266


reklama


ZZ foto: ZZ

5 komentarzy

 • Zaborek
  Zaborek sobota, 08 luty 2020 18:42 Link do komentarza

  Pewnie go Ty tego nauczyłeś!!!!!, bo sam się tego nie nauczył, a jest nadal trenerem naszego klubu zazdrośniku z ubogiej konkurencji. Ujawnij się mistrzu, bo jak zauważyłeś ja się podpisuje i nie będę z cieniem dalej konwersował na tym kończę swoje wypowiedzi, a klub nasz i instruktorzy są najlepsi o czym świadczą wyniki dla ciebie info 329 medali w 2019 roku w tym mistrzostwo Ukrainy i medal na Mistrzostwach Europy. Ps . wszyscy Ci, którzy bawią się w sporty walki a jeśli nie wszyscy to prawie wszyscy wyszli spod mojej ręki i sami się nie nauczyli tego co potrafią ktoś im wskazał drogę!!! Pewnie TY. Nie oczekuję odpowiedzi lecz daję ci do myślenia.

  Raportuj
 • OSU
  OSU czwartek, 06 luty 2020 11:17 Link do komentarza

  To po co wprowadzać ludzi w błąd i pisać, że prowadzi zajęcia w SKSW skoro tak nie jest?
  To nie hejt. Po prosu moim zdaniem Bartek prezentuje świetną technikę (według mnie najlepszą z wszystkich trenerów klubu) i fajnie byłoby się uczyć efektownych kopnięć od osoby która potrafi to zaprezentować.

  Raportuj
 • Zaborek
  Zaborek środa, 05 luty 2020 06:05 Link do komentarza

  Na Florydzie!!! anonimowy pościarzu.

  Raportuj
 • Zaborek
  Zaborek poniedziałek, 03 luty 2020 14:27 Link do komentarza

  Dziękuję Wam za pierwszy sukces w roku 2020 i to na największym turnieju w Europie. To świadczy, że jesteście najlepsi, że trenujecie w najlepszym klubie sportów walki. Teraz Wojnicz.
  Chcesz trenować w klubie mistrzów masz jaja??? dołącz do najlepszych tel. 601206812...... nie by Ty już trenujesz w najlepszym klubie dobre dobre a gdzie wyniki????. Zatem nie oszukuj się czekamy..

  Raportuj
 • OSU
  OSU poniedziałek, 03 luty 2020 11:20 Link do komentarza

  Gdzie Batrek P. prowadzi zajęcia?

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media