fbpx

Polecamy

Jasełka w wykonaniu grupy "Krasnale" z Baby Wordu w Kościele pw. św. Brata Alberta (ZDJĘCIA)

12 stycznia tuż po Mszy Świętej o godzinie 11 grupa 5-latków Krasnale z niepublicznego przedszkola „Baby World” wystąpiły z przedstawieniem jasełkowym w Kościele pod wezwaniem św. Alberta w Skarżysku-Kamiennej. To było wyjątkowe wydarzenie dla przedszkolaków. Jasełka miały tradycyjny, religijny charakter, przepełnione były pięknymi wierszykami, tańcami oraz śpiewem. Oczywiście nie zabrakło kolęd oraz pastorałek.

Dzieci rozpoczęły występ angielską piosenką „I’m a little star Christmas”. Przedszkolaki przestawiły swoje role, następnie dziewczynki zatańczyły piękny układ choreograficzny: Taniec Aniołków. Na zakończenie jasełek 3 pary zatańczyły góralski taniec do kolędy „Gore gwiazda Jezusowi”.

Pragniemy w tym miejscu serdecznie podziękować naszym gospodarzom, szczególnie księdzu proboszczowi Arturowi Furze za możliwość pokazania umiejętności naszych dzieci. Dziękujemy również parafianom, którzy licznie przybyli na przedstawienie.

Już niebawem kolejna grupa z przedszkola „Baby World” będzie miała zaszczyt wystąpić dla parafian z Kościoła pw św. Alberta w Skarżysku-Kamiennej. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Fotorelacja oraz nagranie z tego wydarzenia znajduje się na oficjalnym fanpage przedszkola: https://www.facebook.com/przedszkoleskarzysko/ oraz na stronie parafii http://albertskarzysko.pl/jaselka-przedszkolakow-z-baby-world


reklama


Baby Word

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media