fbpx

Polecamy

Konkurs na Najpiękniejszą Choinkę 2019 roku zakończony!

Jedni co roku kupują żywą, inni wybierają sztuczne. Tradycyjne, kolorowe i pełne łańcuchów lub stonowane, a nawet takie wykonane z szyszek. Ile domów, tyle pomysłów na ubranie choinki, a wszystkie ciekawe i przyciągające uwagę.

Dowodem na to są zdjęcia, które napływały do nas w ostatnim czasie. W ramach konkursu portalu SpottedSkarzysko.pl od 24 grudnia do 6 stycznia nadsyłaliście do nas fotografie swoich świątecznych drzewek i to nasi czytelnicy decydowali o tym, kto stanie na podium.

Osoby, których zdjęcia uzyskały najwięcej polubień wkrótce otrzymają zestawy gadżetów od Spotted: Skarżysko, Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna oraz Powiatu Skarżyskiego.

A oto wyniki. Zgłoszono 179 choinek, na które w sumie oddano prawie 4000 głosów. Najwięcej, bo aż 351, na choinkę przygotowaną przez Panią Patrycję. Drugie miejsce zajęła choinka Pani Agnieszki, która zdobyła 204 lajki. Na trzecim miejscu uplasowało się świąteczne drzewko Pana Marcina

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim mieszkańcom dziękujemy za zaangażowanie i ogromny wkład pracy w przystrajanie drzewek.

Poniżej prezentujemy choinki które stanęły na podium. Ze zwycięzcami skontaktujemy się osobiście.

Wszystkie zdjęcie zgłoszonych choinek znajdziecie pod adresem: https://www.facebook.com/pg/SpottedSkarzysko/photos/?tab=album&album_id=2600484556731397 

Pierwsze miejsce. Choinka Pani Patrycji - 351 głosów

Drugie miejsce. Choinka Pani Agnieszki - 204 głosy

Trzecie miejsce. Choinka Pana Marcina - 182 głosy

Spotted Media

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media