fbpx

Polecamy

Zatrzymany z narkotykami i pod ich wpływem (zdjęcia)

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku – Kamiennej zatrzymali 29-letniego mieszkańca miasta, który kierował osobowym Audi pod wpływem narkotyków. Ponadto posiadał przy sobie łącznie 34 gramy środków odurzających. Niebawem za swe czyny odpowie przed sądem.

Felernym okazał się środowy poranek dla jednego z mieszkańców Skarżyska – Kamiennej. Tuż po godzinie ósmej funkcjonariusze skarżyskiej drogówki podjęli kontrolę osobowego Audi. Prowadzący pojazd znajdował się przed marketem, gdzie mężczyzna chciał zaparkować, a następnie pójść na zakupy. Według zgłoszenia mężczyzna mógł być nietrzeźwy. W trakcie kontroli okazało się, że alkoholu nie spożywał, ale postanowił odurzyć się w inny sposób.

Badanie wykazało, iż znajduje się pod wpływem środków odurzających. Na tym jednak nie kończyły się problemy 29-latka. Policjanci znaleźli przy nim 33 gramy suszu roślinnego, wstępnie zakwalifikowanego jako marihuana oraz 1 gram białego proszku – najprawdopodobniej ekstazy. Mężczyzna ponadto posiadał w pojeździe narzędzia wykorzystywane w tym procederze, takie jak waga, młynek do suszu, bibułki i ustniki papierowe. Zabezpieczona została również znaczna ilość pieniędzy. Jak się też okazało, mężczyzna w ogóle nie powinien znajdować się za kierownicą, z uwagi na brak uprawnień do kierowania pojazdami.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Niebawem jego postępowanie rozpatrzy sąd.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media