fbpx

Polecamy

Niebywała forma 70-letniego siłacza ze Skarżyska. Gratulacje od prezydenta miasta

Pan Włodzimierz Żmijewski, legenda skarżyskich sportów siłowych, gościł dziś u prezydenta Skarżyska-Kamiennej. Prezydent pogratulował sportowcowi sukcesów odniesionych na Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Leżąc, które odbywały się w grudniu 2019 roku w Spale. 70-latek wrócił z zawodów z brązowym medalem.

Pan Włodzimierz Żmijewski ze Skarżyska-Kamiennej zdobył brązowy medal w Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Leżąc w klasyfikacji open weteranów 70+ lat, a także wywalczył czwarte miejsce na Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym w kategorii seniorów do 83 kg. Sukcesów i niebywałej formy gratulował sportowcowi prezydent miasta, Konrad Krönig.

- Pozostaję pod ogromnym wrażeniem pana niebywałej formy oraz determinacji i wytrwałości w dążeniu do celu – podkreślał prezydent Skarżyska-Kamiennej. - Nie ukrywam, że jako adept sportów siłowych od lat śledzę pańską karierę. Jest pan legendą sportów siłowych w Skarżysku-Kamiennej. Jest pan wzorem do naśladowania dla wielu młodych skarżyszczan i chyba wszystkich adeptów sportów siłowych i kulturystyki na terenie miasta. Tym bardziej jest mi miło, że mogę pana uhonorować jako prezydent miasta – dodawał, wręczając sportowcowi list gratulacyjny i dziękując za promowanie miasta na zawodach w całym kraju.

Dokonania pana Włodzimierza Żmijewskiego są tym bardziej imponujące, że za kilka dni skończy on 71 lat.

- Jest mi niezmiernie miło, że władze miasta zauważyły moje sukcesy. Dziękuję za to wyróżnienie. Za trzy miesiące mamy nowy sezon sportowy, a lepszego dopingu nie mogłem się spodziewać – podkreślał pan Włodzimierz Żmijewski.


reklama


I.Szwagiere/UM Skarżysko-Kam.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media