fbpx

Polecamy

Uroczysta wigilia Skarżyskiego Klubu Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Zaborek-Team (ZDJĘCIA)

W czwartek, 19 grudnia o godzinie 17.30 w Centrum Ostra Brama w Skarżysku-kamiennej, odbyła się uroczysta wigilia Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-team.

Wigilia i Boże Narodzenie to czas spotkań z rodziną, więc w Skarżyskim Klubie Sportów Walki Kyokushin-Karate odbyła się uroczysta kolacja wigilijna dla członków klubu, instruktorów, rodziców i przyjaciół klubu, gdyż to właśni oni stanowią rodzinę. Kolejny już rok praktykowane jest to coroczne spotkanie. Jednak każdego roku w innym miejscu. W tym roku było to spotkanie w Centrum Ostra Brama przy ulicy Wileńskiej w Skarżysku-kamiennej.

W spotkaniu wzięło udział około 200 osób. Nie zabrakło władz miasta i powiatu w osobach Pana v-ce Prezydenta Andrzeja Brzezińskiego oraz Starosty Powiatu Pana Artura Berusa. Na początku tego rodzinnego spotkania Prezes Klubu Sensei Zbigniew Zaborski przywitał wszystkich zgromadzonych i przypomniał największe tegoroczne sukcesy klubowych zawodników, podziękował instruktorom, sponsorom i rodzicom.

Podkreślił, że ten rok był wyjątkowym rokiem bowiem zawodnicy klubu zdobyli 329 medali na różnej rangi zawodach w tym na zawodach międzynarodowych i wyjazdach zagranicznych. Klub wielokrotnie stawał na podium jako najlepsza ekipa turnieju. Po tych słowach wszystkim zgromadzonym złożył świąteczne życzenia, a następnie głos zabrał Starosta Powiatu Skarżyskiego Pan Artur Berus składając wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne, kolejnym mówcą był Pan v-ce Prezydenta Miasta Skarżyska-kamiennej Pan Andrzej Brzeziński, który także złożył wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne. Następnie połamano się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia. Po opłatku i życzeniach przyszedł czas na wręczanie nagród za wybitne osiągnięcia sportowe w roku 2019 „złotej dziesiątce” klubu.

Dziesiątka najlepszych zawodniczek i zawodników z rąk Pana Starosty i Pana v-ce Prezydenta otrzymali nagrody rzeczowe i statuetki ufundowane przez Zarząd Klubu.

W dziesiątce najlepszych sportowców klubu znaleźli się:

Albert Malik jako pierwszy i bezkonkurencyjny wygrał 28 zawodów w roku 2019 zdobywając 30 medali, drugie miejsce zajęła Wiktoria Aleksandrowicz, trzecie miejsce zajęła Angelika Skorek. Na pozostałych miejscach uplasowali się: 4.Zuzanna Wiśniewska, 5. Nikola Pieniążek, 6. Oliwia Fornal, 7.Szymon Zych., 8.Nadia Pieniążek, 9. Wiktoria Sokół, 10. Anna Pieniążek. Sensei Zbigniewa Zaborski wyróżnił także dwie zawodniczki klubu Wiktorię Sokół i Maję Oleksiak za hart ducha i wytrwałość.

Po tej oficjalnej części odbyła się wieczerza wigilijna: Była ryba, kapusta, pierogi, paszteciki i barszczyk.

Klub nie robi przerwy świątecznej i zajęcia nadal są prowadzone w grupie zawodniczej prowadzonej przez sensei Zbigniewa Zaborskiego za wyjątkiem świąt i Nowego roku, zajęcia się odbywają w Zespole Szkół technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej. Pozostałe sekcje mają przerwę świąteczną. Do pozostałych sekcji zapraszamy na Trening Noworoczny od 02 stycznia 2020. Osu!


reklama


1 komentarz

 • Zaborek
  Zaborek sobota, 21 grudzień 2019 07:05 Link do komentarza

  SZANOWNI KLUBOWICZE I MIESZKAŃCY NASZEGO MIASTA i Okolic....Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wigilijnym stole. Jest taki wieczór, kiedy gasną spory, znika nienawiść... Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia... To noc wyjątkowa... Jedyna... Niepowtarzalna... Noc Bożego Narodzenia.
  W tę jedyną i niepowtarzalną Noc życzę wszystkim obfitych łask i błogosławieństwa od Dzieciątka Jezus i Jego Niepokalanej Matki. Życzę by Chrystus zmartwychwstały stawał się towarzyszem naszych ludzkich dróg w Nowym 2020 roku.
  Szczęść Wam Boże - sensei Zbigniew Zaborski 4 Dan SKSW "Kyokushin-Karate" Skarżysko-Kamienna.

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media