fbpx

Polecamy

36 medali dla SKSW „Kyokushin-Karate” w TURNIEJU KARATE RADOMSKO Cup 2019 (ZDJĘCIA)

30 listopada 2019 w sobotę w hali sportowej w Radomsku odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Radomsko Cup 2019, który zgromadził 359 zawodników i zawodniczek z 27 klubów z całej Polski. Radomszczański turniej został rozegrany w dwóch odrębnych formułach według przepisów EKO - Formuła A (light kontakt i semi kontakt) oraz według pełnych przepisów japońskich - Formuła B (full kontakt dla wszystkich kategorii wiekowych).

Walki systemem pucharowym, trwały jedną bądź cztery minuty w zależności od kategorii wiekowej i wagowej. Dla najlepszych przygotowano pamiątkowe medale i puchary. Dla większego wyjaśnienia formuła EKO przedstawia się następująco: dzieci do lat 12 lekki kontakt bez kopnięć na nogi, a od 12 roku wzwyż semi kontakt z ograniczonymi technikami na głowę oraz druga formuła według przepisów japońskich, gdzie wszystkie możliwe techniki nożne i ręczne są dozwolone. Zawodnicy z Zaborek-Team wzięli udział w obu formułach zdobywając łącznie 35 medali indywidualnych i ZAJMUJĄC PIERWSZE MIEJSCE DRUŻYNOWO, a Angelika Skorek uzyskała tytuł NAJLEPSZEJ ZAWODNICZKI TURNIEJU.

To niepowtarzalny sukces osiągnięty na tak mocnych zawodach. Skarżyski Klub Sportów Walki był reprezentowało 18 zawodników. Wszyscy znaleźli się na miejscach punktowanych.

MEDALE W FORMULE „A” ZDOBYLI:

Złote medale
1. Albert Malik
2. Nikola Pieniążek
3. Zuzanna Wiśniewska
4. Wiktoria Aleksandrowicz
5. Anna Pieniążek
6. Maja Oleksiak
7. Szymon Zych

Srebrne medale zdobyli
1. Borys Świerczyński
2. Maja Świerczyńska
3. Aleksandra Domagała
4. Oliwia Fornal
5. Tomasz Borei
6. Julia Domagała

Brązowe medale zdobyli:
1. Nadia Pieniążek
2. Amelia Leszczńska
3. Antonina Pastuszko
4. Angelika Skorek
5. Wiktor Janus

MEDALE W FORMULE „B” FULL CONTAKT ZDOBYLI:

Złote medale
1. Albert Malik
2. Anna Pieniążek
3. Zuzanna Wiśniewska
4. Wiktoria Aleksandrowicz
5. Wiktoria Sokół
6. Borys Świerczyński
7. Szymon Zych
8. Angelika Skorek

Srebrne medale zdobyli
1. Maja Świerczyńska
2. Aleksandra Domagała
7. Nikola Pieniążek
8. Julia Domagała

Brązowe medale zdobyli:
1. Amelia Leszczyńska
2. Nadia Pieniążek
3. Oliwia Fornal
4. Tomasz Borei
5. Krystian Żmijewski

To kolejny wielki dorobek Skarżyskiego Klubu Karate „Zaborek-Team”, zdobyty na kolejnym Prestiżowym Turnieju Karate Kyokushin.

Brakuje słów by określić jak bardzo jestem bardzo dumny i szczęśliwy z sukcesu moich podopiecznych, powiedział sensei Zbigniew Zaborski. Wszyscy spisali się na medal. Teraz przed nami kolejne wyzwanie 15 Grudnia - Rosja na zakończenie roku 2019. Potem egzamin na stopnie Kyu i odpoczywamy.

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym Klubie Sportów Walki (świadczą o tym wyniki sportowe uzyskiwane podczas zawodów), serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpaj Jacek Pastuszko, senpai Monika Świerczyńska oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski 4 Dan.


reklama


ZZ

2 komentarzy

 • Bolo
  Bolo wtorek, 03 grudzień 2019 16:45 Link do komentarza

  Chłopie, Bartek już dawno nie prowadzi tam żadnych treningów...

  Raportuj
 • OSU
  OSU poniedziałek, 02 grudzień 2019 11:17 Link do komentarza

  Gdzie treningi prowadzi Bartek Pająk?
  Do niego akurat chętnie bym się wybrał na trening bo jako jedyny z trenerów SKSW prezentuje efektowną technikę kopnięć w powietrzu.

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media